Gemilerde garsonluk işlerine nasıl bakıyorsunuz? maaş 7bın falan dogru mu? detayada bakın?

paraya cıdden ıhtıyacım var. sızce boyle bır ıste calısmalımıyım?

0|0
3|19

En İyi Erkek Görüşü

• denizcilik fakültesinde okuyorum. geminin türü cruise ise giremezsin çünkü cruise gemilerinde türklerin çalışması yasak anca çifte vatandaşlığın falan varsa olabilir ama ücreti doğrudur. bir kaptana 50bin ile 100bin dolar veriyorlar aylık

0|0
    0|0
    • Neden yasak bize?

• benım baktıgım ılanda turk ıstıyorlar zaten. sence bır bayan ıcın uygun mu?

• garsonlukta cinsiyet önemli değildir. dikkatli ve kibar olsanız yeter bence

En İyi Kız Görüşü

• Doğru üvey teyzem 9 bin tl maaş alıyordu ama kolay değil birkaç dil bilmen gerek ve bunu eğitimin den geçmen lazım staj görüyorsun şarap isimlerini falan öğreniyorsun falan vs.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Ya bilmeden yorum yapanları görünce üzlüyorum öncelik le en az bir yabancı dil şart, sonra gemi adamı cüzdanı stcwler kamarot yeterliliği güvenlik farkındalık belgesi pasaport çıkartman gerek. bunlar min 1-2 ayda çıkar ve 2 bin tl rahat gider. sonra denizlerin bahası royal carabbien msc gibi şirketlere başvurabilirsin ama sigorta yok burdaki gibi. maaş lar yere göre değişir ama okadar yüksek değil bahşiş güzel. gezdiğinde cabası

0|0
    0|0
  • Zor ve yorucu başta unutma ki doğru dürüst bir sosyal yaşantın olmaz. Bir örnek;kaptan arkadaşım var 2. kaptan çok iyi maaşı var sefere çıkarken eşinin hamile olduğunu öğrendi geri döndüğünde oğlu 1.5 yaşındaydı. Sen bu kadar kalırsın kalmazsın bilemem ama akşam evine dönmek kadar güzeli yoktur

0|0
    0|0
  • Parasi iyi olsada bir bayan icin uygun degil, aylarca denizde bir sürü erkegin icinde, kutu kadar yataklarda gecen gündüzüne karissinda o zaman görürüm seni...

0|0
    0|0
  • Doğru değildir

0|0
    0|0
  • gemi adam cüzdanı al önce. sonra keyfine bak. ama biraz başlangıçta o belge için biraz masraf ve zaman harcıyosun :)

0|0
    0|0
  • Eger oyleyse bende gidip calisayim

1|0
    0|0
  • 7 bin veriyorsalar istafa edip geleyim..

1|0
    0|0
  • bence para bırıktırmek ıcın mukemmel bısı

0|0
    0|0
  • ben arkadaşım royal carabianda çalıştı iyidi memnundu ama mülakatlardan geçti deniz işinde en iyisidir royal carabian

0|0
    0|0
    • maaşı ne kadardı

• bak muhammer diye birisi var googla royal carabian muhammer bey telefon yaz detayları o söylesin sana

• bu telefonlardan ulaş muhammer sungur:Muammer SONGUR

Ofis : 0 312 4782197
      Gsm : 0 532 6135841

• süper iş...

0|0
    0|0
  • düşünsene her limanda bir manita

0|0
    0|0
  • Deniz tutması çok fena birşey lanet olsun parasına dersin 😄😄

0|0
    0|0
  • O maaşa filikada bile garsonluk yaparım.

0|0
    0|0
  • o kadar alıyorlar mı bilmiyorum ama
    bende benzer şeyler duydum

0|0
    0|0
  • O kadar para alsan bile harcayabileceğin yere uzaktan bakıyosun

0|0
    0|0
  • yaban ellerde ne işin var

0|0
    0|0
  • Gezdiğinde karın olacak ne duruyorsun

0|0
    0|0
    • gemılerden korkuyorum ben. ayrıca aılem ızın verırmı bılemıyorum

• Korkacak bir şey yok

• Sen bilirsin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Güvenilir bir şirket ise güzel is

0|0
    0|0
  • Peki nereye basvurcaksin boyle bir is icin?

0|0
    0|0
Yükleniyor...