Ermeni biriyle evlenir misiniz?

ermenistanda doğmuş orada yaşıyor türkiye ye gelmiş yahut siz oraya gitmişsiniz tanışmışsınız. olur mu sizce

0|0
25|17

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 24

• gayrımuslım onlar olmaz musluman bayana yasaktır.

0|2
    0|0
  • Hayır

0|2
    0|0
  • Asla.

0|2
    0|0
  • Muhattap bile olmam

0|2
    0|0
  • Neden olmasin. Ask bu bizi nerde bulacagini bilemeyiz...

1|1
    0|0
  • Faşist olup olmamasına bakarım ama evlenmem

0|2
    0|0
  • Bölgesel olarak yargilamam kimseyi.

1|1
    0|0
  • Soy değil insanlık önemli ermeniler evet soysuz ama yani insan olanda vardır aralarında ben seversem be müslüman olursa evlenirim

0|2
    0|0
  • Ermenistan'a gideceğimi sanmıyorum. Ha gittim diyelim, ermeni biriyle evlenmek istemem. Ermenileri sevmiyorum. Eğer öyle bir durum olursa Türk vatandaşlığına geçip Türk milletini her yerde yüceltmesi gerek 😂 başka türlü olmazz

0|2
    0|0
  • neden olmasın.

1|1
    0|0
  • tabii ki evlenirim. Hayırlı bir kısmetse eğer.

1|1
    0|0
  • Hayır.

0|2
    0|0
  • asla evlenmem

0|2
    0|0
  • Soyu ermeni olan nerden bilecek... yok hayır evlenmem kesinlikle

0|2
    0|0
  • bırak evlemeyi arkadaşlık bile yapmam

0|2
    0|0
  • Seversem evet

1|1
    0|0
  • HAYIR!!!

0|2
    0|0
  • Kişiliği mühim benim için başka bir şey değil.

1|1
    0|0
  • musluman olsun

0|2
    0|0
  • hayır

0|2
    0|0
  • bilmem ki ermeni bize uzak olmaz

0|1
    0|0
  • Zor.

0|0
    0|0
  • Evet neden olmasin

1|0
    0|0
  • ASLA KATİYEN BUNUN SİYASİ YÖNLERİ VAR VİCDANI YÖNLERİ VAR ŞEHİTLERİMİZ VAR ÖNCELİKLE ONLAR BİZİ İT KADAR İSTİYOMU Kİ DEĞİL EVLENMEK ARKADAŞ BİLE OLMAM! BURAYA NEDEN GELDİĞİMİ UZUN UZUN ANLATMAK İSTEMİYORUM ÖNCELİKLE AKLIMA GELEN KURTULUŞ SAVAŞI VE ÜLKEMİZİN BUGÜNKİ İÇLER ACISI DURUMU HERGÜN ŞEHİT VERİYORUZ ALLAH AŞKINA BÖYLE SORULAR SORARAK bacım ÇOCUKLARININ DEĞERİNİ YÜKSELTMEYİN.

2|2
    0|0
    • onlardan bizi sevmeyen var biliyorum ama sevenlerde var bunu da unutmamak gerek. önyargılarınızı atın bir kenara. bu ülke de de birilerini seven ya da nefret eden gruplar var. ben erkeğim bacı deme

• YA TAMAM ÖN YARGI VAR YOK DİYEMEM. TAMAM SEVİYORLARDIRDA BENCE Bİ İNSANDA ÖNCELİKLE OLMASI GEREKEN VATAN AŞKI BAYRAK GEÇMİŞİDİR EMİN OL ONLARDADA BÖYLEDİR BUNLAR GÖNÜL EĞLEME İŞLERİ YOK EFENDİM GÜZELMİŞ YOK EFENDİM FİZİĞİ SÜPERMİŞ BIRAKIN BUNLARI KANINA BAKIN KANINA TÜRKÜN TÜRKTEN BAŞKA DOSTU OLMAZ. O YÜZDEN BOŞVERİN TÜRK KIZLARI NEYİNİZE YETMİYO?

• 😊 :) sen şimdi ermenistanda doğsaydın ve ermeni bir ailen olsaydı kesin ermeniden başkasını kabul etmezdin :)

Erkekler Ne Diyor 17

• Asla evlenmem. Soy lazım soy.

1|2
    0|0
  • Evlenmem. Ermeninin Yahudiden ne farki var

1|2
    0|0
  • Olur neden olmasin

1|1
    0|0
  • Madem ki ermeni, istemeden vermeli diye bir laf vardı ben küçükken niyeyse o geldi aklıma adjadskıjas :D :D

0|1
    0|0
  • Turk irkina ihanet edemem.

1|1
    0|0
  • Uzak dursun

0|2
    0|0
  • Hayır

0|2
    0|0
  • Ermeni tohumu bir liderimiz var nefret ediyorum hepsinden 👿

0|1
    0|0
  • Kesinlikle hayir

1|2
    0|0
  • en iyi ermenının ta akkk

0|2
    0|0
  • Biz de Türk kızlarına bayılıyorduk. löl.

0|1
    0|0
  • hayır

0|1
    0|0
  • Abi işim yokta ermenileri çoğaltacam.

0|1
    0|0
  • Hayır. İmkansız. Dünyada tek kişi kalsa ermeni ya da yahudi yinede evlenmem. 😐

0|1
    0|0
  • Rusa yalakalık yaparak başklarının toprağı üzerinde kurulan devlet mi ermenistan diye bir şey mi var açlıktan nefesleri kokuyor. Ayrıca soysuz bir millet hepsi öyle yunan rus türk kürt ne istersen var karışık şerefsiz bir millet.
    Puşkinin bir sözünü hatırladım zamanında rus şairi böyle demişti.
    Sen kölesin, sen korkaksın çünkü sen Ermenisin.
    Al buda yalakalık yaptıkları rusların sözü ruslar bile biliyor kölelerinin ne kadar şerefsiz olduklarını.

0|0
    0|0
  • ASLA... Ecdadımı Katletmiş-Bayrağımı Çiğnemiş Ve Anadoluda En Has Küfürü Yemiş Bir Yaratıklar...''Ermeni Köpeği''misin derler Anadolu'da... Köpeklerle İşimiz Yok.

0|1
    0|0
  • kader bisey diyemem

0|1
    0|0
Yükleniyor...