Okadar günah işliyorsunuz ki korkmuyorsunuz bunların karşılığı olmayacagınımı düşünüyorsunuz. ?

0|1
70

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• umursamıyorum

1|0
    0|0
  • Hepiniz yanacaksınız

0|0
    0|0
  • Rabbim kabir azabından, cehennem ateşinden korusun! :(

0|1
    0|0
    • öyle ama insanlar Allahı cok basite aldılar dalga gectiklerinde bile onun ismini aldılar agızlarına. bende o yuzden bu insanlardan sogudum nefret eder oldum. cok iyi hatırlarım bir kızın elini bayramlasmak için tutmadıgımda yobaz dedi ...

• tabiki gidecegi yerde öyle ayrıca buaradaki yorumlara şaşmıyorum saten..

• Buradaki yorumlara şaşmak gayet normal..
      Bizim gibi inananlar için özellikle..

• Herkes günah işliyor ama neden ölünce cezalandırılıyoruz peki. neden şimdi değil.

0|0
    0|0
    • Şu an sınavdayız düşün üniye gitmek için calışıyorsun caba harcıyorsun gerektigi kadar caba gösterirsen. sınavda geciyorsun dimi kabul olunuyorsun oraya bu dünyada böyle ne yapıyorsan belli bir zaman kadar yapacaksın. o zaman sona erdiginde karşılıgını alacaksın.

• sonra ülkesine gitttim 1 hafta sokalatda kaldım rusyada pek ruscamda yoktu. ama beni denen bıraktıgını bilmiyordum sonra dondüm caresizce fakat yinede canım yanıyorur DEDİM Allaha eger gücün yeterse benim canımı almamı engellersin sonra evde bir mail adresi buldum şifreside vardı girdim baktım ki konusmalarınıda gördüm zengin bitrine gitmişti ogun ve bu gun cok pişmanım yaptıklarımdan işte bu zaman benim bu dünydaki sınavımdı ben ne fakirlikten korktum ne zenginlikten benim sınavım sevgiydi insallah hatalarım bagışlanır.

• adaletsizlik yok bu dünyada adaletsizligi saglayan insanlar kimse zekatını fitresini paylasmıyor. Allah sanada eller gözler verdi onlrda cogunu sanıyormusun o zenginlikleri helal paradan hayır tabikide calmadan o zenginlikte olmuyor. Allah rızkını cuvatmadıgı sürece

• Evet, karşılığı olmayacağını düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • güzel paylaşım ders olsun

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...