Evinize pis çoraplarıyla giren servisçilerden rahatsız oluyor musunuz?

Arıza yapan makine , uydu kurulumu veya internet için gelen servisçilerden bahsediyorum

0|1
3|21

En İyi Erkek Görüşü

• Rahatsız oluyor o felaket çorap kokusunu çekmemek için ayakkabılarına galoş veriyorum.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Duruma göre, tamam işcidir elbette pislenecek vs ama dikkat etmiyosa hani bazıları umursamıyo çalışırken filan , oylelerine gıcık oluyorum. Ama bir mahcubiyet dikkat söz konusu ise sorun degil benim icin..

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• evet çok pis koku geliyor ama onlar ne yapsın çok yoğunlar insanlık hali.. gün boyu ayakkabıyla geziyorlar

0|0
    0|0
  • terlik diye bir icat var :D koyuver önlerine bir zahmet :D

0|0
    0|0
  • Günde 3 kez çorap bazen de öğlen ayakkabı değiştiriyorum
    Koku yok ama rahat etmek için öyle yapıyorum
    Ve bu şekilde düşündüğünüzü biliyorum , bazı kadınlar hiç sorun yokken bile evham yapıp aşağılayıcı bir bakış atıyor
    Ve nihayetinde makineyi öne çekip arkasına ya da tezgahın alt ve üst kısımlarına bakınca kimin ne kadar temiz olduğu anlaşılıyor yağdan yapış yapış.
    Eğer bana o bakışı atan kadın bu şekilde pis ise elimden çekmediği kalmıyor

0|0
    0|0
    • Bakışlarımızdan rahatsız olduğumuz konuyu anlamınız güzel ama makine arkası her zaman bizim elimizde olmuyor

• Her gelen yabancı da sizin bildiğiniz gibi olmuyor canım 😊
      Neyse sorun neydi makinede

• Otellerdeki günlük kullanım için odalarda bulunan terliklerle gelenlere rast geldim bir kere. Adam ayakkabısını çıkardı çantadan bir poşet çıkardı poşetten sıfır terliği çıkardı üzerinde de firmanın ismi. o terliklerle girdi eve. Firmayı arayıp memnuniyeti belirtmiştim.

0|0
    0|0
  • Olmuyorum.

0|0
    0|0
  • Evet pikachu

0|0
    0|0
  • Bende evlere çok gittim tamir için sabahın 8 kalkıyorsun tüm gün ayak ayakkabıda nekadar bakımlı olursan ol gün içinde o ayak ister istemez kokuyor rahatsız oluyorsan kendi tamiratını kendin yap

0|0
    0|0
  • çoraplarıyla girmiyor. galoş takıyor ayağına.

0|0
    0|0
  • artık çoğu yanında galoş getiriyor

0|0
    0|0
  • hiç denk delmedik

0|0
    0|0
  • walla sinir olmuyorum acıyorum bazen takdir ediyorum bazen kazandığımız paranın kıymetini bilmediğimizi şükretmemiz gerektiğini düşünüyorum..

0|0
    0|0
  • Terlik versene kardeşim

0|1
    0|0
  • galoş bulundurun

0|0
    0|0
  • adam takım elbiseyle gelip bozugunuzu kırığınızı yapacak değil,
    rahatsız oluyorsanız siz onarın

0|0
    0|0
  • amma takıntılısın yaaa :)

0|0
    0|0
  • Hayır nie olalım adam sonuçta sabahtan akşama kadar ayakta normal

0|0
    0|0
  • Cozum cebinde 1 cift temiz corap tasimak. Bu kadar zor olmamali

0|0
    0|0
  • Haklisn ama naspsn onlarda ekmek parsi derdinde

0|0
    0|0
  • çoğu galoş giyiyor artık?

0|0
    0|0
    • Belki çoğu ama hepsi değil

• Bosh un kiler galoş takıyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Terlik veririz zor değil. Eve tamirci gelince halıyı kaldırıyoruz ayakkabı çıkarmakla uğramasın diye.

0|1
    0|0
  • O zmn tamırını kendin yap

0|2
    0|0
Yükleniyor...