Farzedin ki o bunu okuyor?

Farzedin ki o bunu okuyor. Ona ne demek isterdiniz?

Güncellemeler:
" O " size kalmış.
Ben buradan ona diyorum ki : Aşk mesafe dinlemez uyurken her gece yanımdasın. Her sabah uyandığımda da yanımdasın.

0|0
8|7

En İyi Kız Görüşü

• O kim 😄

0|1
    0|0
    • Olmayana değil de olacak olana ne soylemek isterdin?

• 😄😄 buradan olacak olan iş arkadaşlarıma sesleniyorum dedikodu yapmayınız. 😄

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• nasılsın diye sorma..

0|1
    0|0
  • "Varsa biraz şansım, sigaranı yaktıktan sonraki o ilk bakışta yüzün ile karşılaşmak isterim."

0|1
    0|0
  • Şerefsiz köpek ahımı aldın elbet götünde patlıycak ahım demek isterdim

0|1
    0|0
  • Sinirlenince çok tatlı oluyorsun

0|1
    0|0
  • Bu kadar kör ve miğdesiz olduğunu bilmiyodum 😑 Derdim heralde

0|1
    0|0
  • Bak adam ben sana değil senin gülüşüne aşık oldum ben sana değil senin sesine aşık oldum ben sana değil senin esprilerine aşık oldum ben seni sen olduğun için sevdim olmak istediğin kişi için değil. Okulum dedin tamam dedim tezim dedin sesimi duymak için aradığında bile hadi kapat tezini bitir dedim. Mezun oldun meslegim için gidicem dedin. Yurt dışında çalışıp para kazanacağım ailem için uğraşacağım dedin amennah başımla beraber dedim ama beni aldattigin için ben mi sucluymusum şimdi hay ben o psikolog un hay ben bu benim sevisimin hay ben bu benim talep kar değilde fedakar olan yüreğimin... Keşkelerle bırakıp beni benden tiksindirdigin için teşekkür ederim canım. Bu şekilde yasarkende oluyum o yüzden sen benden af bekleme seni vicdanın affetsin.

0|0
    0|0
  • seni tanıdığım güne lanet olsun aklımı, kalbimi , hayatımı çaldın!!!

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Senin taaaaa...

0|1
    0|0
  • Allah seni bildiği gibi yapsın

0|1
    0|0
  • Seni kimler aldı, Kimler öpüyor Seni.
    Dudakların da hala ellerimin izi var..

0|1
    0|0
  • hakkını helal et derdim sadece

0|1
    0|0
  • Canım, bir derdin sıkıntın olursa biliyosun umurumda değil.

0|0
    0|0
  • Allah belanı versinaptal hala alamadın mı intikamını hayır ne yaptım onuda bilmiyorum cidden sorunlu ruh hastasının tekisin

0|0
    0|0
Yükleniyor...