Kendimi olduriyimmi?

Cidden bunaldim artik 😔😭ne beni seven arkadasim var hepsi bana dusman nede bir sevgilim ne benj seven kuzenim var kimsem yok allah canimi alsada kurtulsam tip deseniz oda yok 😔 Yolda gecerken diyorum Araba carpsada kurtulsam biktim canimdan Sonra diyom bn olsem bana carpan adamin ailesi var sevenleri var o insanlara yazik benim artik dayanacak gucum kalmadi yanlizliga 😔😭😔😭😔😭😔😭😔 kendimi olduriyimmi bnim sevgilimdehic bir zaman olmicak buna eminim ben vunku tipsizim 😭😔😭😔😭😔 sevdigim cocuk vardi bitane onun annesi gormus demiski beni daha guzeli bulamadinmi seni sevecek 😔ne yapsam yaranamiyorum kimseye kimse beninsevmiyo 😔😔😔Kendimi olduriyimmi ?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• boşver sen tek başına yaşamaktan zevk al

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Belki de Allah onlardan koruyordur seni bilemezsin. Ve imtihanın bu sanirim sana kalan sabır ve şükür etmek. . olacak olan varsa illa biriyle olursun. hayırlısını dilemek gerek. Ayrıca fotoğraftaki sensen gayet güzelsin. Annesinin çıtası çok yüksekmiş 😄😄😄

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• düşüncelerin çok saçma geldi bana, bazen herkesin aklından geçiyor bu durumlar bence çok kafana takma hayatı biraz akışına bırak zamanla düzeleceğinden eminim

0|0
    0|0
  • bidaha duymayayımm lütfen ölüm nedir be yaa ben yaşamanı istiyomm lütfenn basit kücük insan olma takip edermisin senn beni

0|0
    0|0
  • Hayır sakın yapmayın

0|0
    0|0
  • Neyle

0|0
    0|0
  • Gizliden yazmadan bisürü arkadasin olurdu

0|0
    0|0
  • Sende tip mi yok? Ulan güzel kızsın kendine gel