Günümüz'de müslümanlığın sözde kaldığını düşünüyorum sizde katılıyor musunuz?

Etrafıma bakıyorum'da sözde kalıyor herşey. Yapılan araştırmalarda bile %80'nin inancının altı boş yani iki soru sorunca cevap veremiyor durumda toplum. Sırf anne baba baskısı veya bir yaratıcıdan korkma ile sadece Allah'ın ismine iman etmiş ama gerisi boş yani yaşantı müslümanlıktan uzak. Benmi böyle düşünüyorum sadece siz ne diyorsunuz berki yanlış düşünüyorumdur..

1|1
5|3

En İyi Kız Görüşü

• Doğru şimdi yaşamalı konuşmaktan çok islamı

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Hedef zaten bu degil mi? Islam Türk kültürüne tersdir zaten, sen bu Millete gercek Islami ögretsen bu Millet dinden cikar.

Bugün bir Imam Hatip Mezunun bir ilahiyat mezunun bile bir Liseli ateiste olan Dini bilgi yok.

Nihat Hatipoglu ve diger sahtekarlar, TV'de insanlara Islami degil, Müslüman kalmayi ögretiyorlar.

Bu ülkeye Islami bir göstersen bu ülkede Müslüman kalmaz. Bosuna Ezan türkce oldu diye kicini yirtmadilar, cünkü bastakiler biliyor, Türkce ezan bilem bu milleti dinsiz yapar cünkü ezanda denilenleri anlayacaklar.

0|1
    0|0
    • Malesef maymunlaşmış bir toplumumuz var taklit yani. Maymun taklitte en iyi hayvandır. Söyleneni yapılanı aynı yobaz bir insan gibi taklit eder. Niyesini niçinini düşünmez sorgulamaz işte sorun bu

Kızlar Ne Diyor 4

• Yani öyle olduğu söylenebilir

0|1
    0|0
  • Katılıyorum çok haklısın

0|1
    0|0
  • katılıyorum

0|1
    0|0
  • hayir dusunmuyorum

0|1
    0|0
    • Neden peki. Örneğin eğer yaşıyorsak bizim dünyanın en büyük en güçlü ülkesi olmamız lazım çünkü Allah'a bağlı bir topluluk bu kadar geri kalmaz. Geçmişte Peygamberlerin olduğu dönemlerde dünyayı feth ettiler resmen İslamı tüm coğrafyalara yaydılar bir kaç yüzyıla kadar tüm ilmi bilim açısından şeyler islam tarafından çıkıyordu bugünkü astroloji bile idris peygamberin ilmidir örneğin tıp ibni sina ile baya bilinmekteydi ama 1-2 yüzyıldır sadece tüketici bir toplum olduk bence bu kadarı bile yeter halimizi anlatmaya

Erkekler Ne Diyor 2

• Katılıyorum kardeşim çok haklısın

0|1
    0|0
  • gunumuzun metalasmis toplumunda herseyin ici bosaltilmis siradanlasmis durumda zaten sadece mutediyyen kesim icin gecerli durum degil...

0|1
    0|0
Yükleniyor...