Kızlar, Eşinizin evlilikde değişiklik isteğine nasıl bir yaklaşım sergilerdiniz hangi olgunlukla?

Eşiniz evlilikde değişim için yeni bir başlangıç isteği ile küçük bir değişim ricasında bulunuyor; kılık kıyafet vs mutlaka evlilikde karışılır göze hitaben, arada kendince sonuçda sevdiğine hoş görünmek ister insan, bu tarz benzeri bir bir değişiklik isteğiyle saçlarınızı kestirmenizi istese bu doğrultuda... ya da tecrübesi olduğunu varsayın hoş bir dille kendi kesmek istediğini belirtip ricada bulunsa yaklaşımınız hangi uslubta olurdu, düşünceniz?

0|0
6

En İyi Kız Görüşü

• Kabul ederdim. Memnun olurum

0|0
    0|0
    • Güzel, düşüncen ne peki onu bir soralım?

• Umrumda olmaz kötü olursa zaten ida düzeltmeme izin verir. İlgili es her kadını mutlu eder. Her soruya Sen bilirsin diyen erkek çok sıkıcı ve ilgisiz bence

• Yani bir noktada öyle, dışarda olduğuyla elbet ama sevdiği kişiyi sevip sahiplenmesi, ilgilenmesi ve bunu da belli etmesi gerekir bir erkeğin ki kız da o derece yaklaşsın sevsin saysın herşey sonuçda temelde bu sevdiğin kadar seviliyorsun malesef.

Kızlar Ne Diyor 5

• Ayyy evlilikte değişiklik deyince sandım ki onu paylaşmmı falan isteyecek diyeceksiniz :))
    Bunlar üzerinde uzlaşılabilir istekler zaten

0|0
    0|0
    • Paylaşım? O ahlak boyutunu asacaktır , öncelik bağlılık temelde değer olarak görülen hususlardır. Sevgi , saygı , güven yani kısacası adabı muaşeret cercevesinde ne varsa budur hak. Ne güzeldir ki şu söz ; güzeli güzel yapan edebtir , edep güzel sevmeye sebebtir. Gerisi boş söz...

• Saclarimi ellemesin ama ben ona baska degisiklikler sunayim yatakodamizda

0|0
    0|0
    • Herşey edeb, o kendi aranızda sunacağın şeyi kendine sakla !

• Olumlu buluyorum

0|0
    0|0
    • Çok güzel , hangi açıdan peki?

• Çok hoşuma gider

0|0
    0|0
  • Kendisine komple ağda yapıcaksa olur... Eşek bile bir çukura iki kere düşmez...

0|0
    0|0
    • Ne alaka?

• Şöyle ki. Yüzüme hiç gitmedi. Oval yüzüm ve uzun dalgalı hali çok hoştu. Babada o halimle aşık olmuştu. Şimdi adam kendine biraz bak diyo.. Ya bakıyımda ben yine aynı benim . Değişen bir saçım. Kesmeden önce hiç sıkıntım yoktu şimdimi bakımsız oldum... Kısaca kendi bile beğenmedi... Bahaneler üretiyor. Yakışmadı diyemiyor. Ben kendimi beğenmezken şu halimle onun beğenmesini beklemem zaten. Çok seviyorum. bir kızımız var. Ama cidden Şu an kadından çok sadece anneyim yani. Bn sürekli fön çekemem kızım küçük vaktim yok. Bu saç bakımı fazlasıyla istiyor. Kilo ver dedi verdim. Saç dedi izn verdim. Giyim spor olsun dedi, ki bn klasik giyinmeyi severim özellikle elbise... Onun için spor giyiniyorum. Topuklu sevmiyorum dedi topuklu giymiyorum. Konuşmamı kaba bulurdu, tdk personelleri gb oldum. Daha napim. Bundan sonra yoruldum. Yiyosa o bişi yapsın artık.

• Açıkcası eşinizin yaptığı biraz nankörlük elbet bize laf düşmez ancak insan sevdiğini her türlü el üstünde tutmalı sonuçda öncelik sevgi o birliktelik ve içtenlik, evlilik insanı bir süre sonra farklı kişilik ve hal durumlarına sürüklüyor. Ancak ne olursa olsun her zaman aradaki o sevgi ilk günkü gibi tertemiz ve saf kalmalı ki bütün olabilesiniz yoksa sıradanlaşacaksın olan bu da hoş değil lakin sizi terbik ediyorum her şekilde olumlu yaklaşmanız naif bir hareket bu da takdir gerektirir. Her şeyi ile kendinizi eşinize adadığınız ortada ancak herşey karşılıklı hoşgörü ve anlayış içinde olması gerekir nitekim diğer türlü bir taraf eksik olacaktır.

Yükleniyor...