Hisleri kuvvetli olan profil resmime bakarak soyleyen olur mu?

Hisleriniz kuvvetli olan var mi profil resmime bakarak bana fal bakan olur mu ask hayatimla ilgili neler olcak?👍🙏🙏

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• yüzüne ve gözlerine yansımış olan ve silinmesi zor bir hüzün var. sanki hayatta sadece yapılması gerekenleri yapıyor gibisin, yani gülüyorsun ama sadece dudakların gülüyor, yüzün değil. bu yaşam sevincini oldukça etkilemiş. yeni tanıştığın insanlara ve erkeklere de güvensizlikle bakıyorsun, bu da senin neşeni ve huzurunu olumsuz etkiliyor. tüm bunlara rağmen, yine de güçlüsün ve sağlam duruyorsun.

1|0
    0|0
    • Vayyy superr pekii ask hayatim ne olcak benim?

• Peki harun diye birisi varr onunla ne olcak boyle sorsam size ben?

• o kadarını bilemem, ama yeterince hissimi paylaştım sanırım

En İyi Kız Görüşü

• kaç kere darbe yedn sen öyle erkeklerden ya

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Açıkçası bu profil fotoğrafı ile karar vermek çok gerçekçi bir sonuç çıkmaz. Ama hislerimin kuvvetli olduğunu söylüyorlar. Hislerime güveniyorum. Profil fotoğrafı ile kısa süreli ama kalıcı olmayan ilişki süreci yaşanacağını düşünüyorum.

1|0
    0|0
    • Peki beni cirkinmi buluyorlar😢

• Pardon yanlış görmüşüm en iyi görüş olarak verdiğinizi zannettim. Kimseye trip atma gereksinimim olmadı. Kaldı ki doğru hatırlıyor isem, en iyi görüş peşinde olsa idim, zaten siz en iyi görüş olarak seçtikten sonra, sorduğunuz soruları cevaplamazdım. Ama fikir almanız ve yardımcı olacağıma inandığım için sizi yanıtladım. Siz özelden bana yönelttiniz. Ben de özelden hiçbir üyeyi yanıtlamadığımı prensip gereği ifade ettim. Doğru olan, özelden "soru sorabilmek" usulen sormanız gerekirdi.

• Peki arkadasim saol

• Ya sen çok kendinden taviz veren birine benziyorsun
    Tam teslimiyet duyuyorsun ailene karşı da böylesin sürekli alttan alma eğilimin var

0|0
    0|0
  • Her şey üç vakte kadar cereyan edecek..

0|0
    0|0
  • Giderim var ama herhalde daha keşf edilmemiş gibi duruyorsun gibi

0|0
    0|0
  • kabul edersen. @Kimmawi seni isticek ^^ :D

0|0
    0|0
  • walking dead film setine başvur..

0|0
    0|0
  • Öyle birşeydemi varmiş :D

0|0
    0|0
  • Sen evden kaldin 😈

0|0
    0|0
  • gereksiz biri gibi duruyosun

0|0
    0|0
    • Seni dinleyen yok uza

• dediklerim dogru cıktı, kaliteni belli ettin su ettigin küfürlerle basit ve gereksizsin

• Hahahhaha hahaha cok komiksin emin ol tipine kimse bakmiyordr uza akilli olsan burda gezmen.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...