Üstsüz güneşlenmek suç mu?

Gecen yaz antalyada tatil yaptım. Ordaki yabanci turistlerdende cesaret alarak bende plajda üstsüz guneslenmeyi tercih ettim.Çünkü o zaman daha güzel yaniyosun hic bikini izi olmuyo. Ama türk erkeklerinin bakislarindan yanima gelmelerinden bikkinlik gelmisti. Hele bir keresinde üstsüz guneslenirken plajda icim geçmiş. Otel çalışanı tanıdığım bir bey yanima uzanmış göğsümü oksuyordu ben uyaninca hemen cekti elini utandi bende farkettigimi belli etmedim ama neden bu boyle? ustsuz guneslenmek sucmu?

0|1
6|32

En İyi Erkek Görüşü

• aslında suç değil. herkesin kendine hakim olması gerekiyor eğer anlattığın gibiyse sağlam bir dayağı hakediyor o g*vat herif... ben her fırsatta diyorum türkler adam olmaz onlarda herşey lafta diye. al işte... sorsan dindar nefsine hakim olan birisi? öyle mi? bıktım bu ülkeden önümüzdeki 3 sene içinde terkedeceğim bu toprakları... kalanların canı cehenneme... ayrıca bu sene (2016) sinek avlayacaklar bütün sene sadece ellerine mahkum olacak pislikler... köylü kurnazlığı ile turist kazıklayarak zengin olan otel mafyaları batacak birer birer... neyse haklısın bu ülkede suç aslında bu ülke dindar görünümlü dinsizlerin ülkesi herşey lafta bu ülkede...

0|0
    0|0
    • birazdan bu gönderi yoğun şikayetten dolayı kalkar ben yazayım şimdiden kendi pisliğini görmek yerine bir de son derece tahammülsüz yaratıklar var bu ülkede...

En İyi Kız Görüşü

• yok canimm ne suçu sevap sevap :D. Allah akil fikir versin.. niye gormemis gibi yapiyosun, oyle yaparsan gogusler'le kalmaz baska yerlerini de oksarlar buket'cik ;)

0|3
    0|0
    • Gormemislikle en alaka? Göğüslerimide bronzlastirmak istemek cokmu anormal. hem acmasanda oksamak isteyen her turlu oksar kapalilara taciz tecavuz olmazdi demi oyle olsaydi

• Uyandiktan sonra farkettim ama o birakana kadar uyuyomus numarasi yaptim valla ne yalan soyleyim.😉 hayir simdi uyandigimi belli etsem birakmak zorunda kalacak devam et desem daha ilerisine gidecek ben boyle kalsin istedim

• Sen azmistin o zaman ;)

Erkekler Ne Diyor 31

• arabanın anahtarını üzerinde bırakıp gitmek gibi

0|1
    0|0
  • Suç.

1|0
    0|0
  • Trollugun de oku cikti.

0|0
    0|0
  • turkiyede suç bu böyle yani :D bu gogus oksama cesaret ister herkes yapamaz yani emin misin oyle olduguna hani, turkiye daha sana hazir degil :)

0|0
    0|0
  • Anayasal suc degil beni bildigim

0|0
    0|0
  • Bence sen,

T utkulu
    R enkli
    O tantik
    L aubali
    L üzumsuz

bişeysin.

0|0
    0|0
  • sonra annen kalk uyan mı dedi

1|0
    0|0
  • suç değil sevap sevap

0|0
    0|0
    • Bencede 😉 guzellikler saklanmamali

• He he karsinda görsen bir dakka bile durmazsin agzina almak icin

• buna inandınmı şimdi sen :)

• üstsüz yerler var karar senin istediğini yaparsın

0|0
    0|0
  • Guzel olmayan memeleri sergilemeyin arkadas

0|0
    0|0
  • Trolünü yesinler senin qw

0|0
    0|0
  • tamam sensn

0|0
    0|0
  • insanları tahrik ediyonuz sonra tecavüz ediyolar

1|0
    0|0
    • Biz nasil tahrige kapilmiyorsak sizde dur demelisiniz. Orda el kadar bez parçasımi seni durduracak olan? ya da kahverengi göğüs uclarim gel tecavuz et diyemi bagiriyor

• ben kendimi tutabiliyorum bazıları tutamıyor malesef

• Yuh gogusni oksuyormi o cesareti nasıl alıyor be

0|0
    0|0
  • Suç değil ama birine izinsiz dokunmak suç

0|0
    0|0
  • Nasıl bir Fantasy kurgun var senin :D

0|0
    0|0
  • sallamışsın bence sonunu... sona kadar iyi yazmışsın

0|0
    0|0
    • Hayir hepsi dogru. Adam birazda benden cesaret aldi bunu soylemeliyim. Çünkü onceki gün ben ona güneş yagi sürmüştüm. Bana surecek kimse olmadığı icin oda bana sürmüştü bundan dolayi cesaretlenmis olabilir.

• Iste ben kendimede guvenemedim. Onun bakislari opusleri altinda kendim çıkarıp ona sunabilirdim bile

• soruyu soran kısmında ki hava ile bu son mesajı yazdığında ki hava aynı kızın görüşleri değil ama :)

• Yooo? Soyunmak ne zaman yasaklandı

0|0
    0|0
    • Yasak degil tabiki ama erkekler neden oyle bakıyorlardıki bana. bir an önce isirmak ister gibi

• Istırmak mı 😂😂😂 töbe töbe

• Bana gel ben sana cıplak güneşleneceğin koylara götüreyim

0|0
    0|0
  • Sen bu dediginde ciddi isen cok tuhaf durumlar

0|0
    0|0
    • Nesi tuhaf? üstsüz guneslenmekmi yoksa adamin oksamasimi? ikiside cok normal antalyaya tatile gidenler bilir

• Hormonlarimdan demekki 😀 fena islanmisti bikini altım o zaman.

• Sende sener senerin filmindeki gibisin goster ama elletme modeli gibi 😁😁😁😁

• Yo niye suç olsun hatta altsız bile güneşleyebilirsin

0|0
    0|0
  • Digru bulmuyorum.

0|0
    0|0
  • ahlak kurallarına aykırı

0|0
    0|0
  • Yazikya memesini ermiş yazık sana abi mod yok mu tam balık birisi bu ban adayı

0|0
    0|0
  • o ne be, ne cesaret :)

0|0
    0|0
    • Yabanci turistler yapabiliyosa bende yapabilirim dedim sadece

• Hayir yazin antalyaya plaja gel bol bol bakabilirsin zaten gözüme gözlüğü geçirip sırtüstü yatiyorum isteyen istedigi kadar bakiyo valla napiyim

• tamam canım, gidince haber ver olur mu ;) gözlüğümü takıp ben de geleceğim. hem de üstsüz :))

• Yalanın batsın hemi içinde yaşamak istediğin fantazileri yazıyorsun bence)))))))999

0|0
    0|0
  • ohaa bak sen çalışana :) :) şansşı adam hgahahahhahaa

0|0
    0|0
    • Neresi şanslı verdim demiyorum sadece ben uykudayken biraz ellemis oksamis. Hayir istese diger yabanci turistlerde verir ona yani. Kasli yakisikli bir adam. Ama o geldi benimkini elledi

• hahhahahahah dokunmuş lan ne güzel daha ne olcak :) :)

• Tahrik ediyosun ama sende

0|0
    0|0
    • O değilde güneş kreminin kokusunu başka hiçbir kokuyla değişmem

• Oksuyor mu buna asla inanmam :)

0|0
    0|0
  • yalancıyı şeyapmıyolar ya uydur uydur yaz anasını satim :d

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 5

• Bol bol iş çıkar bu fanteziden dert etme

0|0
    0|0
  • bakışlar konusunda haklısında o kadar insanın içinde gelip göğsünü okşaması saçma atıyosun bence

0|0
    0|0
  • Suç değil günah

0|0
    0|0
  • yenimi uyandın

0|0
    0|0
  • trolll :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...