Tüm Arkadaşlarım Ve Sınıfdaki Herkez Beni Dışlıyor Neden?

Sınıfımdaki Hiç Kimseye Kötü Davranmadım Bana Kötü Davrandılar Hep Sessiz Kaldım Ve Sınıf Değiştirdim Şimdiki Sınıfımda 4 Kişi Yeni Geldi Onlarla Hemen İyi Kaynaşdılar Fakat Beni Dışlıyorlar Basket Oynuyoruz Bende Oynayabilirmiyim Diyorum Hayır Diyorlar Yer Yok Diyorlar Ama 4 e 3 oynuyorlar sonra başkası geliyor hemen alıyorlar adam eksik diyerek o yeni gelen 4 kişiden 1 i benim eski sınıfımdan acaba geldiğim sınıfdanmı kaynaklanıyor dedim düşündüm oda benle aynı sınıfdaydı tek arkadaşım benle eski aynı sınıfda olduğum çocuk Hiç Kimseye Kötüde Davranmadım Neden Dışlanıyorum Ben O Yeni Gelen Ama Eskiden Tanışdığımız Çocuk Sormuş Neden Dışlıyorsunuz Diye Onlarda Demiş O DIŞLANACAK İNSAN diye Ben Ne Yapayım Moralim Yerlerde :'(

0|0
1|2

Kızlar Ne Diyor 1

• Çoğunluğun fikirleri doğru olacak diye bir şey yok. Hata onlardadir salla

0|0
    0|0
    • Acaba Beni Dış Görünüşümdenmi Yargılıyorlar Diye Düşündüm
      İri Kemikliyim Diye Beni Dışlıyor Olabilirlermi

• Ne alakası var ki onunla? İnsanları niye bu kadar onemsiyosun boşver

Erkekler Ne Diyor 2

• Anlattığın doğruysa hiçbir suçun yoksa onların ben amkkk salla ya senin onlara ihtiyacın yok

0|0
    0|0
  • Erkekmisin kız mısın erkeksen kendini niye ezdiriyorsun cevap vermiyorsun kızsanda hem cinsine karşı davranışta bulunabilir tavır takınabilirsin

0|0
    0|0
    • erkeğim ve ben olay çıkarmak istemiyorum çıkarınca gene suç bana kalıyor

• Valla tanımadan etmeden yorum yapmakda zor önemli bir mesele tanıdığım yakınım olsan yorum yapmak daha kolay olurdu arkadaşlarından çevrenden ailenden vs yardım alabilirsin mesela bir şekilde halletmeye çalış baktın olmuyor kimseyi önemseme takma

Yükleniyor...