Skeç hazırlamam lazım yardım edermisiniz?

Toplumsal cinsiyet eşitsizliği konusu olan skeç hazırlamam lazım ve komedi dram karışık olmalı.
Aklıma hiç bir şey gelmedi.
Bildiğiniz bir şey varsa , yardım edermisiniz?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• yani oturup uzun uzun konuşabiliriz aklımda bisürü skeç var ama bu konuyla ilgili düşünmemiştim

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Anne babanin iki cocugu olsun biri kiz biri erkek birine hadi acaya kufur et oglum aslan oglum cok can yakacaksn desin kizda kufuru kardesinden ogrensin o ederken ayip kizim desinler sonra ilerde baskidan dolayi kiz gezsin tozsun eglensin falan bunu komedi ile harmanlarsaniz olabilir

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Cinsiyet eşitsizliğinin kadınların lehine olduğunu düşünen birisi olarak şu kadarını söyleyebilirim, bir kafeye bile gitseniz yalnız bir erkekseniz, yalnız bir bayana göre daha kötü hizmet alırsınız. Garsonlar bayanlara karşı daha kibar ve ilgili davranırken erkeklere ikinci sınıf vatandaş hatta potansiyel sapık gözüyle bakabiliyorlar :D Özellikle kişi sayısı artttıkça durum daha da vahim oluyor Mesela iki erkek giderseniz fena ama iki bayan giderseniz ilgi iki katına çıkar :) Barka bir durum da toplu kullanım alanları; iki bank düşünün birinde yalnız bir adam ve diğerinde yalnız bir kadın oturuyor. Banka oturacak bir kişi eğer bayan ise gidip bayanın yanına oturmayı tercih eder, eğer erkek ise o da gidip bayanın yanına oturmayı tercih eder :) Bu durumda erkekler kendi cinslerini ikinci sınıf ve itici bulduğunu söyleyebiliriz. Aynı şekilde kadınların da erkekleri itici bularak kendi cinslerini kendilerine daha yakın hissettiklerini söyleyebiliriz. :D Bu gibi birçok örnek verilebilir ve ben kadın erkeğin eşit olmadığını düşünenlerdenim. Ülkemizde toplumsal alanlarda erkekler daha değersiz görünüyor tabi bu durum özel alanlara girildiğinde değişebiliyor..

1|0
    0|0
  • komedi ve dram en zor alan

1|0
    0|0
  • Düşünmem lazım

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Başarılar

1|0
    0|0