Eski şarkıları dinlediğinzde, eskilerden bir kare gördüğünüzde ya da dinlediğinizde sizde sanki ozaman yaşıyormuşsunuz da şimdi kaybolmuşsunuz gibi hissediyormusunuz? Ben bazı geceler bunu kafama çok takıyorum hayatımda boğulup gidiyorum sanki zamansa çok hızlı akıyor hep içimden dediğim eski yaşım, eski kilom, eski arkadaşlarım, eskiden hayat, eski müzikler..
Evet gelişmemişti hiç birşey belki ama gerekte yoktu en azından kapısını çalabileceğimiz muhabbet vardı huzur vardı arkadaşlık dostluk vardı.. Şimdilerde herkes koşturuyo evleneneler yok oluyo, işler şehirler, tatil günleri, trafik, internet bağlantısı aramıza giriyo eski dostlarımızsa bir mesaj kadar yakın...

Güncellemeler:
bazen sanki bir şans verilecek ve geriye dönüp her şeyi elimde tutmaya çalışacakmışım gibi geliyor. Çocukken yaşlanmaktan çok korkardım fobi derecesinde bir korkuydu hiç bir zaman uzun yaşayayım da istemedim ama şuaralar yaşama dair beni bağlayan hiç bir şey yok hatta ve hatta ya çok yaşarsam, ya birilerinin bakımına muhtaç olursam öyle ya belki evlenemem bile şuara kısırlıkta çok fazla gündemde belki çocuklarım olmaz evet fobim nüksediyor korkuyorum yaşlanmaktan ve yapayalnız ölmekten..

0|0
0|1

Erkekler Ne Diyor 1

• çok doğru yazmışsın şimdi herşey tuhaf herşey sanal şarkılar yavan insanlar yalan sokaklar güvensiz oynayan çocuklar yok neşesiz cıvıltısız eskilerin patırtı dediği meğer huzurmuş şimdi sessiz sokaklar huzursuz ediyor bunu anladık ve gördük.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...