Akrabalar arası neden vicdan yok?

merhabalar
benim akrabalarla ilgili sorunum var hiç kimseyi umursamıyorlar sürekli dedikodu yapıyorlar ben suanda asya ulkelerının bırındeyım yanı baya uzaktayım benım amcam var Şu an hapıste bulunuyor yengemler cok zor durumda benım akrabalarıma soruyorum bı evıne gıdıp bakabılırmısın ne yıyorlar ne ıcıyorlar dıye ama hıc bı tanesı umursamıyor hepsının altında arabası var evı var benım yengemlerın evınde ekmek yapmak ıcın unları bıle yoktu ben bırıne para yolladım oda sagolsun uncuya sıparıs verıp evlerıne teslım ettırdı durum boyle yanı kıme desem oralı olmuyo ancak akraba dısı ınsanlardan bıraz merhamet gorebılıyorum kendı akrabalarımdan olanlara o kadar yalvarmıstım para gondereyımde kumanya alıp evlerıne bırakıver dıye kımse oralı olmuyor ne yapmak lazım boyle ınsanlara?

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ne olursa olsun böyle bir durumun karşılıgı olarak gorulemez ama ya amcanın hapse girmesinden on yargıyla yapıyorlar ya da zamanında bir kötülük gormuslerdir belk

0|0
    0|0
    • aksıne sureklı bedavaya ona ıslerını falan yaptırıyorlar kotuluk gorduklerı falan yok akrabalar zamanında bana karsıda oyleydıler cok zor gunler gecırmıstım hıc bırı umursamadı

• Kargo vs göndermek istersen yardımcı olabilirim elimden geldiğince yakın degilim ama iletişime gecebilirim istersen

• sagolun aynı sekılde asyadan kargo gonderımı vs lazım olursa bende yardımcı olurum

• Ignore them and let them disappear

0|0
    0|0
    • ben zaten onlara cok kızgınım vıcdansızlık yaptıkları ıcın Tr ye dondugumde selam bıle vermıcem bu seferde havalandı dıcekler

• Hepsi boylemis demek. Dedigim gibi, takmamak en iyisi.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...