Sonuna kadar zorlamali miyiz yoksa koyverelim gitsin mi?

Yoruldum arkadaşlar yoruldum hem de çok. Hep bir mücadele hep bir geçmiş ve gelecek arasında sıkışmıslik hali. Hayatım yoluna girsin diye zorlamaktan, düzeltmeye çalışırken kendimde güç bulamamaktan, güç olmayınca hiç bişeyi düzeltemiyor olmaktan çok sıkıldım. Zaman çok kıymetli ve ben çok zaman kaybettim.. Geçmişimde çok kötülükler gördüm gıkım çıkmadı hala içimi kemiriyor.. İyi biri olmak için çok mu yüklendim kendime bilmiyorum. Elimde olan sıfır. Zorlamali miyim? yoksa benim için biçilmiş bu rolü kendime ait hissetmesem de oynamaya devam mı etmeliyim? Imla hatalarım için özür. Şu an duygu yüklü yazıyorum ağlayarak

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• Hayatta ne kadar zorlarsan o kadar olmuyor olacagi varsa zaten olur yine yolundan gitmeye calis ama sakin zorlama olur mu akişina birak birazda lutfen uzülme aglama bak ben bir kizin aglamasina dayanamam lutfen hayat devam ediyoe guclu olmak cok. yorucu biliyorum bende az cok bir seyler yasadim onun icin zorlayinca olmuyoe daha da tıkaniyor her sey

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• en azından geçmişin verdiği karamsarlığı aşmalısınız. hatalar insanlara kafidir. hataların boyutu insan yaşantısını etkiler ancak durağan bir yaşam içinde yeniliklerden uzak durarak hatalara ve geçmişe yönelmeniz gayet normal. geçmişin ince çizgisini aşmak için önünüze bakabilecek bir hedef ve amacın olması gerekir. hedeflerden sapmamak içinse klişeleşmiş bir kurallar dizinini bir kenara bırakıp hayata karşı umursamaz bir tavır takınıp anı yaşamanız gerekir yaşamın vereceklerini kendi süzgecinizden iyi bir şekilde geçirebilirseniz hata yapma oranınızıda düşer bu da realist bir çerçevcede mutlu bir şekilde yaşamanızı sağlar. süregelmiş obsesif zamanlara geri dönmemek için küçük şeylere odaklanmalı ve onların vereceği hazlarla mutlu olmayı öğrenmeli ve yaşamın altın kuralı olan mutluluğu yakalamalısınız. bunun içinse şuanda içinde sıkışıp kaldığınız bu depresif hallere düşmeden ve Şu an sizi mutlu edebilecek küçük bir şeyi bulup ondan mutlu olup zincirin lokamatifini oluşturmalısınız. bence Şu an arkanıza yaslanın. yukardaki yayın butonundan sorular kısmına basın ve önünüze ilk gelecek soruya eğlenceli bir yorum yaparak kendinizi rahatlatın. bakın tiye alıp verdiğiniz cevaplar sizi ne kadar rahatlatacak ve yüzünüzde bir tebessüm oluşacak. bunu tahmin edebiliyorum

0|0
    0|0
  • Varolusun sebebi mucadele zaten. Cok iyi anliyorum seni. Bisey olmaya calisma. Kendin ol. Hic kimseyi kafana takma. Aslinda gucsuz hissediyosun ama dahada gucleniyosun. Mesela birinij basina bisey geldi kahroldu mahvoldu diyelim. Senin yorumun ya bu olaya da bu kadar uzulunurmu oldugunda o kazandigin guc budur iste. Herseyi at bir kenara. Sifirlan ve hayatta sadece keyif aldigin seyleri yap. Sonunu veya sonucunu dusunme. Sen bitanesin baska yok. Onemlisin o yuzden

1|0
    0|0
  • Fırtına çıktığında Bir ağacın önünde duruyorsan... Dallarına baktığında... Düşeceğine yemin edebilirsin. Ama gövdesine baktığında... Ne kadar sağlam olduğunu görürsün.

1|0
    0|0
  • senin sorununu anlamadım aşk mı aile içi mi tam anlamadım istersen özele gelip anlatabilirsin. gece uzun dinlerim yorumlarım. başka amaç yok yinede sen bilirsin.

0|0
    0|0
    • Aşk hayatım hüsran, iş hayatım yine hüsran , aile ilişkilerim de bozuluyor. Günler geçip gidiyor ve değişen bişey yok

• Çok haklısın , cümlelerinin doğruluk payı çok yüksek. Bir insanın kendine ördüğü duvarları tüm cihan orduları gelse yıkamaz. İşte o duvarları kişinin kendisi de yikamazsa benim gibi oluyor. Ayrıca iyi gün dostu olayı da doğru onunla ilgili de pek çok tecrübem oldu. Annenin seni fanus içinde kaliteli bir şekilde büyütmüş olması, o fanustan çıkıp gerçek dünyaya karıştığında aynı kalitede yaşamaya devam edersen hem maddi hem manevi somurulmene, yıllarca biriktirdiğin insanlarla ilgili yargılarının puff ucmasina, güven problemlerine neden oluyor hadi bir de on yargilarinla uğraş dur

• on parmağının onuda bir olmadığı gibi de insanlarında birbirlerinin aynı olmadığı da var. aslında karşı tarafı yücelten kendisi değil kendimiz. gözümüzde çok büyütürüz acıyıda yaşatan aslında ne aşk ne karşı taraf. bizim çok değer vermemizden kaynaklı. doğan hiç bir bebek büyüyene kadar masum kalamaz. ya çakal olur ya kurt. bizde masum olarak doğan insanlardan biriyiz. bu tabi kuzu kurt benzetmesi oldu ama inan hayvanlar insanlardan daha düşüncelidir. biz insanlar ne elimizdekinin kıymetini biliriz ne kırdığımız gönlün. bu dünyada belki kalabilir ama Allah'ın terazisi şaşmaz. elbet hesabı sorulacak. biz Allah'a havale edelim kendimize çeki düzen verelim yeter. önemli olan biz yani kendimiz. öteki tarafta herkes kendinden sorguya çekilir. bende çok yaşadım belki senin kadar olmasada en azından hayatın acısını yaşadım. kendime çeki düzen verdim diyelim. kimse aynı değil. o yüzden yaşarken her zaman uyanık olmak zorundayız. hayat bize bunu gösteriyor.

• Hiçbir şeyi fazla ciddiye alma kendini bile, herkes geçici bu dünyada...

1|0
    0|0
  • Gerek yok zorlama.

0|0
    0|0
  • Koyver

0|0
    0|0
  • Neden bu kadar mutsuz ve umutsuzsun kim ağlatıyor seni !

0|0
    0|0
    • Kendim kaygılarım sıkışmış ligim ağlatıyor galiba

• Aynen öyle işte, peşinen koştukça kaçıyor sanki mutluluk

• Neden bu kadar hüzünlüsün kim engel oluyor mutlu olmana.

• Cogumuz öyleyiz rahat ol :)

0|0
    0|0
  • 😅😅 kadınlar komik

0|0
    0|0
    • Sizin gibi erkekler hiç komik değil.

• Bugün yeni gün değişen bişey yok

• Zarardasın

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...