Yavru Köpek seçiminde nelere dikkat etmeliyiz?

Merhaba,
Yaşamımızın vaz geçilmezi durumuna yerleşen o sevimli dostlarımızı seçerken nelere dikkat etmeliyiz dersiniz?
Yavru Köpek seçiminde nelere dikkat etmeliyiz ?...

Güncellemeler:
Merhaba
Günümüzde yaşamlarımızın vaz geçilmezi haline gelen köpeklerimizi sahiplenmeden önce dikkat etmemiz gereken kuralların neler olduğunu biliyor muyuz?
Kaynak : www.vk2001.com

0|0
1|2

Kızlar Ne Diyor 1

• Hic bir seye. Alip satilan mallar degil onlar. Illa bir tavsiye gerekirse, barınaktan almalısın bana göre.

0|1
    0|0
    • Tamam katılıyorum. Lakin, barınakları gezdiğiniz zaman orada toplanan köpeklerin malesef ki para ile alınıp satılmayan köpeklerin % 90 ını oluşturduğunu biliyormusunuz?

• Eğer ki ücretli olarak sahiplenilse idi, barınaklara veya sokaklara terk edilmez di.

• Buna gerçekten inaniyor musun? Oyle bir sey yok. Bu hayvanlarin ucretli veya ucretsiz olmasiyla alakali degil, insanlarin merhametsizlikleriyle alakali.

Erkekler Ne Diyor 2

• Juen pet sitesinde test var baya yardımcı oluyor o test sayesinde bana uygun köpeği buldum 😊

0|0
    0|0
  • Nasıl bir ortamda besliyeceğin ne kadar ilgilenebilrsin eğitilebilirlik seviyesi hangi amaçla alıncağı v. b uzar gider

0|0
    0|0
Yükleniyor...