Azerbaycan türkü sizce nasıldır?

Evet arkadaslar internette bu soru daha eveller bisürü paylaşılmış ve üzücü ya da güzel bisüru yorum yapılmıştır. günümüzde nasıl bulursunuz merak ediyorum nerden baksan aynıyız soy birdir ama ülke farkli kısmen kültür farklıdır

0|0
4|17

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• 2 Devlet 1 Milletiz Ötesi yok

https://www.youtube.com/watch?v=YMzvg3_XRV8

1|1
    0|0
    • Ben anlamadım nerden cıktıysa gerek sizden olsun gerek bizden olsun bir kısım sevmez derki azeri deye bişey yoktu bir kızmı derki azerbaycan turkü yalnıştır ne diye hitab edicez anlamadim ben bu yaşa kadar

• Azerbaycan Türklerindir Türklerin kalacak Türk diye hitab edeceksiniz :)

• Azeriler kardeşimizdir tabikide, aynı soydanız aynı milletiz hiç bir ayrımcılık yok tabikide. Ama kötü olan şeyse ''bazı'' Azerilerin Ruslaşmış olması ve kendi benliklerini unutmuş olmaları.

1|0
    0|0
  • İyidir severiz.

1|0
    0|0
  • Kandaş dindaş. Bir fark yok.

0|0
    0|0
  • Genellemek tabi ki yanlış olur ama Azeriden malını, Çeçenden canını, Türkten karını muhafaza et demişler

0|0
    0|0
  • türkün hasıdır Türk gibi türk

1|0
    0|0
  • Her milletin iyisi de var kötüsü de.. Yeter ki niyetimiz güzel olsun.

0|0
    0|0
  • İyidir bence ama onlarda da ruslara yakın olan var

0|0
    0|0
    • Ama bişe diim gercekten yok öyle artik rus seven falan tbi anası babası rusla karısık degilse. ama bir sorun var dilleri kurtulamıyoruz illettenn yapısmis agzımıza şerefsizin dilide cok kibar ama işte biraz daha zaman

• Ruscs bilenler farkı yerde o yüzden dedim fark olmamalı aslında eşit olmalı

• Çok arkadaşım var Azeri her biri de ayrı bir iyi ayrı bir temiz kalpli

0|0
    0|0
  • güzel ve namuslu kızları var

0|0
    0|0
  • Farkımız yok iki Devlet Tek millet..

0|0
    0|0
  • Bizi fazla sevmezler aslında...

0|0
    0|0
    • O bazı arkadasların tutumundan dolayıdır. mesela anlatım dinle. turkiyeyi cok güzel tanıyorum bicok yerinde oldum. mesela arkadas vardın köyün hasından cıkmış iki cici kıyafet giymiş okuması ilk okul gelmiş baküye calışmaya üniversite bitirmiş adama laf sokuyor siz anlamazssınız gibisinden. her konuda kendisi altta kaldıgı halde begenmemezlik taslıyor ama altı boş. bu tarz bisürü olaydan dolayı sevmeme durumu vardır bazılarında

• Kardeşiz, İki Devlet, Tek Millet Tek YüreK

0|0
    0|0
  • eski sevgilim azeriydi ve evlendi gitti o yüzden canımı yakan bir soru oldu:(

0|0
    0|0
    • Benim eşim türk 2cocuk sahibiyim cokta mutluyum 5senemiz doluyor. dilerden darısı başına derim

• Şamaxı. anladım hele köy kızı bide ilk talibine atlamıştır boşver sana güvenmemiştir kesin

• Ben hem azeri insanları hem de azeri türküleri çok severim

0|0
    0|0
  • Güzeldir

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Heee mence de. Ona göre cox yaxsidilar :D

1|0
    0|0
  • Azerbaycan Türkleri kandaşımız, kardeşimizdir.

0|0
    0|0
  • Farklı kulturlerin biraraya gelmesinde ne kotuluk olabilir ki :) Ne guzel iste. Turk olmasini birak sonucta musluman insanlar. Benim icin inanc memleketten daha onemli.

0|0
    0|0
    • Türk olmak vardır muslüman olmak vardır ben millet ve soy bakımından demiştim din bakımından diil genede güzel bir yaklaşım tesekkürler

• Rica ederim. Soruyu gayet iyi anladim. Ben de kendi fikrimi soyledim. Millet ve soy bakimindan bakilmamali bana gore diye. Din bakimindan bakmak daha onemli bence diye :)

Yükleniyor...