Reankarnasyon gerçekmi yoksa hurafemi?

Reankarnasyon yani Türkçesi öldükten sonra ruhub başka bir bedende dünyaya gelmesi erkekseniz kız kızsanız erkek bedeninde bile olunabiliyo bir önceki yaşamınızdaki herşeyi hatırlıyosunuz bunları ben sölemiyorum bazı bilgi kaynakları sölüyo he yalandır gerçektir ben yargılamıyorum siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?

Güncellemeler:
Bu arada benim görüşüme göre böyle bişey yok insan bir kere doğar yaşar ve ölür...

0|1
5|3

En İyi Kız Görüşü

• reankarnasyon cınlerın ınsanlarla oynamasından kaynaklanan bırsey tamamen :) cınler uzun omurlu oldukları ıcın gecmıstekı olayları kolayca hatırlıyorlar ve ademoglunu bır guzel keklıyorlar :) Allah ruhu tek bedene verır ıkı bedene gerek yoktur. bu da noksanlık demek olur ve Allah noksan sıfatlrdan munezzehtır.

0|2
    0|0
    • tüylerim diken diken oldu resmen :o

• bilgine emeğine ve ilgine sağlık tşkler :)

En İyi Erkek Görüşü

• İnsanın bir çeşit kullanma kılavuzu ve rehberi olan Kur'an'da öldükten sonra dirilmekten bahsedilir fakat bu reenkarnasyon değil Haşir ve Cennet ile Cehennemdir..

Bunun dışındaki her şey hurafeden ibarettir..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bunun varlığı kanıtlanmamış islamda da reenkarnasyon yok.

0|1
    0|0
  • Amerikanın oyunları

0|1
    0|0
  • Reankarnasyon da bir esya olarak da dunyaya gelebiliyormussun. Bence gercek degil gibi

0|1
    0|0
  • Kuran'ı Kerim de yazmıyorsa ki benim bildiğim kadarıyla yok o zaman hurafe...

0|0
    0|0
    • kadının biri çıkmıştı oğlum öldü ama 2 sene sonra bir kız geldi yanıma sadece oğlumun bilebileceği şeyleri bana anlattı falan haberlere bile çıkmıştı ama tabi her ne kadarda olsa bu benim inancımı deiştirmez

• Bunlar çok derin detaylar şu dünya da neler oluyor sen bu soruyu alim olan bir hocaya sor ki o sana neyin ne olduğunu anlatır senin de böylece kafan karışmaz...

• benim şüphem yok zaten sadece insanlar bu konuda ne düşünüyo soruyu sormamdaki amaç buydu yineden tşkler

Erkekler Ne Diyor 2

• Yalan

0|0
    0|0
  • Islama gore yanlis. Islama gore yanlis olan bilime gorede yanlistir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...