Öğretmeniniz tarafından dövüldünüz mü?

öğretmeniniz tarafından dövüldünüz mü :D? anılarınız var mı bununla ilgili? veya hocanızdan hoşlandınız mı hiç ? hadi biraz gülelim :D var mı öyle bir anınız?

0|0
10|22

En İyi Kız Görüşü

• Kulaklarimdan havaya kaldirip tahtaya vurmustu jdidrbdkdhdk hic unutmam

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• az favorilerimden çekmedi.. o sivri ince uçlu topuklu ayakkabasıyla bacağımıza az vurmadı o yüzden topuklu ayakkabılı kızlardan kaçıyorum :p

1|1
    0|0
  • Evet dövüldüm. Canı sağ olsun.

1|0
    0|0
  • birkaç kez

1|0
    0|0
  • evt külodumun içinde sigara paketi yakaladı sonra kafamı fayanslara çarpmaktan 3 gün kendime gelemedim sene 96 esas duruştaydık öğretmenime öyle göte parmak oyunu bir öğrenci -öğretmen ilişkisi yoktu o dönemlerde öğretmenin vurduğu yerde gül biter

1|0
    0|0
  • İlkokulda sinir hastası yaşlı bir hocamız vardı. Tebeşir kırıldı diye öğrencimi azarlanır arkadaş..

1|0
    0|0
  • Top oynarken camı kırmıştım önce sınıf öğretmenim şamar attı sonra müdürün yanına gittim bide o dövdü babamı okula çağırdılar, eve gelince bide babam dövmüştü, ertesi gün bana para verdi sarıldık baışmıştık. Hiperaktivite var ilaç felan kullandım bir ara, çok yaramazdım çocukken ailem alışkındı birşey oldumu direkt dalıyorlar

1|0
    0|0
  • Evet dövüldüm

1|0
    0|0
  • İnsan sevdiğine vuramaz.. Zaman'ında sevgisini kazansaydın veya pasif kalsaydın başına birşey gelmezdi..

1|0
    0|0
  • bir çocukla kavga etmiştik ben haklıydım ama çocuğu satmamak için anlatmıyordum. beni evire çevire dövdü

1|0
    0|0
  • Sıra dayağı yemiştik, bireysel olarak dayak yemedim ya da Şu an aklıma gelmiyor. Bizim zamanımızda ailemize gidip hoca beni dövdü desek kimbilir ne halt yedin deyip bide onlar döverdi :D dermişim

1|0
    0|0
  • sigara yüzünden müdürden dayak yemiştim gerçi işin tuhaf yani bugun sigara kullanmıyorum ne için yedik o dayağı o zaman? boş yere dayak mantığı orta çağ mantığıdır..

1|0
    0|0
  • Olmaz mı yaaa. :D

1|0
    0|0
  • dovuldum hic hocalarimdan hoslanmadim hepsi tipsizdi

1|0
    0|0
  • geçen de sormuştun apla ya

1|0
    0|0
    • sanmıyorum. :D

• he o zamn :D bir gün hocam haksızlık yapıyosunuz diye hocaya doğru koşarken gelişine bir çaktıydı şaaaak diye :D mal gibi kaldıydım ya :D

• Müzik hocama aşıktım ben, bunu onada söyledim sadece gülümsedi zilli :D

1|0
    0|0
  • lise 1 de fena dövbdü

1|0
    0|0
  • hee şimdi gelseya dövse

1|0
    0|0
  • öyle bir deneyımım oldu kucukken :D

1|0
    0|0
  • bir defa küçükken kızı seviyorum diye sınıf öğretmeni elime cetvelle vurdu 4. sınıfta. Bide sınıfta öğretmen kulağımı çekti. İkiside çok zoruma gitmişti :D

0|0
    0|0
  • yaşamadım öyle bişeyyy

0|0
    0|0
  • Bizim bayan hocaydı orspu yumruk atıyodu bize ama öcümü aldım

1|0
    0|0
  • Yas itibariyle aileler eti benim kemigi senin derdi ogretmenlere simdi ogretmenlere aciyorum 😊 ee lise donemi yeni atanmis 21 yasjnda ogretmen gelmjs birde guzel mi guzel sutyende gitmemis memeleri belli nasil asik olmayalim o zamanlar abazaykz tabiki 😊

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Hayir.

1|0
    0|0
  • tokat yemistim

1|0
    0|0
  • Hayır öyle bir şey olsa okulu yıkardım

1|0
    0|0
  • Lise 1 de coğrafya hocama aşıktım yan sınıftan bir çocuk vardı coğrafya hocası onun dayısıydı sırf hocayla yakın olmak için o çocukla çıkmıştım şimdi hatırladıkça böyle bir mallık nasıl yapabildim diyip gülüyorum 😂😂

1|0
    0|0
  • Benim elime hoca cetvelle vurmustu juckken ona bisey demediler ortaokulda dersten atti beni hoca konusuyorum diye cikmadim sacimdan tutup itti beni ertesi gun babamlar 30 kisiyle okula girdi hocayi aldilar

1|0
    0|0
  • Cetvelle vuruyodu bütün sınıfa 😄

1|0
    0|0
  • Hayır yok ama çok laf sokuluyor orası ayrı :D

1|1
    0|0
  • öğretmen tarafından dövülmek komik mi geliyor krdş?

1|0
    0|0
  • çoçukken az cetvel yemedim uyuz karıdan

1|0
    0|0
Yükleniyor...