Bence simdiye kadar yapilmis en iyi yorum bu, sizce?

Bence simdiye kadar yapilmis en iyi yorum bu, sizce ?

1|0
7|12

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• bence en saçma yorum. Fıtrata yaratılışa ters. Yusuf A. S peygamber olmasına rağmen Züleyha'Nın tahriklerine neredeyse kapılıyordu hatta pantolonunun bağına elinin gittiği rivayet edilir. Ama sonunda Allah korkusu ağır bastı.
    Demek istediğim erkek tahrik edilirse ne kadar dindar olursa olsun bacak arasına hakim olamayabilir
    O yüzden Allah zina yapmayın demekten önce zinaya yaklaşmayın diyor. Çünkü o da biliyor yaklaşırsak o noktadan sonra dönüşün imkansıza yakın olduğunu.
    Yarattığını en iyi tanıyan O'dur

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Erkekleri aklamak için hemcinsini karalamayı bile etik gören kadınların yoğunlukta bir ülkede bundan daha güzel bir söz olamazdı, çok beğendim.

1|0
    0|0
  • Genelleme yapmilmasindan nefret ediyorum. Hic bir şey tek bir tarafa yigilmamali bir kabahat isleniyorsa kadini veya erkeği ön plana cikaracagimiza o sahsin insanlığını yargılayım. Cinsiyetini degil.

0|0
    0|0
  • Çok iyi

0|0
    0|0
  • Daha iyisi olamazdı

0|0
    0|0
  • katılıyorum

0|0
    0|0
  • göreceli bir yorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Saçma. Namus iki cinsede vardır.

0|0
    0|0
  • Otu poku erkeğe atmakta üstümüze yok bu dönem. Alayımız tecavüzcü, gaspçı, fortçu olduk mk...

0|2
    0|0
  • Hadi bir kız açsında namusuna sahip çık ozaman "Tontiş"
    Ne günlere kaldık Dişi kuyruk sallamazsa erkek peşinden gitmez ha 2-3 şerefsiz var memlekette ona bir şey diyemem

0|0
    0|0
    • ne insanlar için ne köpekler için geçerli genelde dişi köpek kuyruğunu sallamadan ilk erkek köpek etrafında dönmeye başlıyor kaldı ki biz köpek değil insanız. şimdi senin kuyruk sallamaktan kastında kısa etek giymek ya da gece yarısı sokakta yürümek falandır :D anlamanı beklemiyorum ama en azından daha az cahilmişsin gibi davran.

• @bunalıyorum salak salak konuşma sorunlumusun etekdenmi bahsetmişim dengesiz benzetme yapılmış sadece la git moralimi bozma

• doğru gerçekten

0|0
    0|0
  • Hemcinslerine laf atarak kezbanlarin gözüne girme çabası

0|0
    0|0
  • saçma yorum

0|0
    0|0
  • her halti erkek yiyor zaten sende haklisin. Cezaevleri hep erkeklerle dolu kadin yok zaten

0|0
    0|0
  • Genelleme yapılmamalı, her iki cinste de kanı bozuklar var

0|0
    0|0
  • Çok doğru bir söz

0|0
    0|0
  • aklın yolu bır serefızlığın luzumu yok

0|0
    0|0
  • aranan kadınlar da var