Arkadaşıma nasıl davranmalıyım?

Benim 10senelik bir arkadaşım var. birbirimizin kardeşi gibiydik. aynı liseye gittik. hatta aynı üniversiteye gidiyoruz Şu an. ben ondan bir sene sonra kazandım. neyse bu benden bir sene önce gidince huyları değişti değişik arkadaşlar edindi onlarla aşırı samimi oldu helede biriyle daha çok. normalde beraber yaptığımız şeyleri onla yapmaya başladı. sanko vicdanını rahatlatır gibi boş olduğu zamanlarda benimle bulusmak istedi. neyse ben bir ara mesafe koydum bu sefer benimle konuştu uzun uzun. senin gibi olamaz kimse falan. ama bunları yapmaya devam etti. bende o üniversiteyi kazandık gittim. sandım ki sık sık görüşürüz tenefüslerde beraber takılırız falan özellikle ilk günlerde benimle ilgilenir sandım. ilk gün beni sinifa bıraktı sonra tenefüslerde hiç takmadi. anca karşırsak konuştuk. ve arkadaşı onla benden daha samimi olduklarını gözüme sokmaya çalışır gibi davranıyor. ne yapıcam akıl verin gerçekten ne yapıcağımı şaşırdım..

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• O iş bitti. Yeni arkadaşı ile kavga etmeden seninle dostluğu bitmiştir.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• E gözden ırak olan gönülden de ırak olurmuş. Sen olmayınca başka birileri ile samimi oldu arada o kadar ay geçmiş sonucta. Yaptıgı doğru değil tabi ama siz o 1 sene de hiç mi görüşmediniz?

0|0
    0|0
    • Görüştük tabi haftasonları falan. ya da mesajlaştık sık sık. ama okuldayken sadece tenefüste karşılaşırsak o zaman

• çok sık olmasada görüştük evet

• Senden daha iyilerini buldugu için seninle ilgilenmiyor uzun zamandır o arkadaşı ile takıldıgı için seni unutmus ama çok seviyorsan arkadasını çabala onun için

Erkekler Ne Diyor 4

• Biz buna dostu kazığı diyoruz. Takma kafana o arayip sormadan sakin sen arama. Madem kimse senin gibi olmayacak birak kiymetini bilsin.

0|0
    0|0
  • İnsanlar değişir en sevdiklerimiz bile

0|0
    0|0
  • ünide nasıl tenefüs oluyo zil falan mı calıyolar. D

0|0
    0|0
  • Sende kendi yolunu cizcen ;)

0|0
    0|0
    • Yani? Nasıl davranmam gerektiğini soruyorum. çünkü ne yapsam olmuyor

• Yaa sende kendi snfndan bir arkadaş bulcan onla wakit geçrcen olcak bitcek

Kızlar Ne Diyor 1

• Bırak gitsin. Yeni arkadaşlar edinmeye bak

0|0
    0|0
    • Sorunda o. ben dedim ki neyse bende arkadaş edinirim falan. ama edinemedim kimseyle anlaşamadım buda cok kotu oldu...

• Biraz zaman tanı kendine. Edinirsin mutlaka. Ama kendini sınıfa da kapatma.

Yükleniyor...