Neden kadında müslümanlık sadece başörtüyle sınırlandırılıyor?

İslam sadece sakal bırakmaktan,örtünmekten ibaret değildir. Bende örtülü bir kızım. Bugün hatta annemle tartiştık örtünüp her türlü ahlaksızliğı yapan kızları;bazıları sadece örtünüyor ne namaz ne niyaz biliyorlar. Bazen, acaba isimleri kötü anılmasın diye mi örtüyorlar diye düşünüyorum. Açık olupta adabını bilen kızlarda var şimdi bu kızlara ahlaksız demek hak mıdır?Örtündüm yine de tacize uğruyorum bu adamlar bana taciz nasıl edebilirler? Demek ki cesaret almışlar. Bırakalım insanları giyimine göre yargılamayı.

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Aynen her zaman düsündügüm. Kuranda 6666 ayet var. Bunlardan sadce 3 kiyafete yönelik ama cogu insan icin Islam dini sanki kadinin örtüsünden ibaret.
    Sanirim distan ilk göze carpan bas örtüsü oldugu icin insanlar kolaya kacip kadinlari örtülerine göre yargilarlar. Ama cok yanlis.

0|0
    0|0
    • Evet, İslam insanin içinde olmali. icinden musluman olmayan birini örtmüşsün ne fark eder

Erkekler Ne Diyor 3

• Hicap manasından yoksun olarak örtünce anlamsızdır. İzninizle hicabın asıl ruhunu ve mesajını anlatan bir kitap tavsiye etmek isterim:

www.kitapambari.com/YazarDetay-zeynep-burucerdi

0|0
    0|0
  • Ortuyle alakası yok

0|0
    0|0
  • kapalı açık yok testettür ekreği dizginler bu gerçek ama artık kıyamet geliyor takıl kafana göre

0|0
    0|0
    • İnsanlık yoldan çıktı kıyamet gelse

• geliyor korkma hçz muhammed ne dediyse çıkıyor tesbih taneleri gibi baksana namus kalmış mı hırsız dolu rüşvet dolu ahlak yok aile bittti evlilik kalmadı geçim zorlaştı

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...