Ne tur ortamlari seversiniz?

Hangi ortamlarda takilirsiniz mutlu oldugunuz yer neresi arkdaslar :)

0|1
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• Wallaha doğa ile başbaşa ortamları severim böyle orman içinde bir yerin iki ağaç arasina hamak gereceksin uzanıp doğanın sesini dinleyeceksin 😊😊

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Arkadaslarimla beraber bizim evde odagi kitleyip otururuyoz haftasonu aksami marketen abur cubur birusuru sey aliyoz dedikodu muhabbet gırgır samata cok guzel oluyo

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• hatunsuz bir ortam mümkünse

şöyle erkek erkeğe muhabbetin dibine vurmak delikanlı gibi şakalar sohbetler offfff çok mu şey istiyorum ben

artık.

1|0
    0|0
    • Istemzsen hatunsun ortamida bulabilirsin illa hatun olmasi sart dgil de sanki bela olmuslar gibi konustun :D

• doğa yeşillik ormanlar deniz park tiyatro sinema güzel maçları izlemek

1|0
    0|0
  • fark etmez

0|0
    0|0
  • Daha bir sakin samimi ve sevdiğim insanların olduğu

0|1
    0|0
  • Her ortama girdim her turlu insani tanidim gordum ama ailemin verdigi mutlulugu kimse vermedi

0|0
    0|0
  • bazen sakin loş ışık ve hafif müzikli ortamları bazen ise canlı ve enerjik güneşli bir hava olan ortamları

0|0
    0|0
  • Sosyal kalabalık felan

0|0
    0|0
  • Motorsikletin üstünde giderken onun verdiği adrenalini hiç bişeye değişmem 10 gün kaldı ona kavuşmaya

0|0
    0|0
  • Yatdayken şezlongumda uzanmışım böyle röpteşambırımla sağımda sarışın solumda diğer bir sarışın manita. Sonra böyle exleri yuvarlıyorum oooooooo :D

0|0
    0|0
  • Evim evim güzel evim :)

0|0
    0|0
  • Publar tek basıma

0|0
    0|0
  • Mutlu oldugum yer isyerim:)

0|0
    0|0
  • mutlu olduğum yer yanlız başıma kalıp oturmak