Neden bir insanı ortamdan uzaklaştırmak isteriz?
Neden ona "İstenmeyen arkadaş" deriz?
Not: Bence bir insanı istenmeyen yapmak çok görgüsüzce. Abi yanında konuşamıyorsan sonra konuş konuyu. Bir insanı dışlamanın ne anlamı var?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• insanlar duygu yayarlar etrafa. bir insan vardır herşeyi çok yargılıyordur. onu gördüğün zaman herşeyi yargılayan insan aklına gelir yanında rahat hissetmezsin yanında istemezsin. bunu başka şeylerede yorumlarsın aynı şekilde özgüvenli insanın yanında sende rahat hissedersin onun bulunduğun ortamda bulunsun istersin. yanında daha mutlusundur yanında olsun istersin. bunların hepsi bencillikle alakalı uzatmıyım gayrı

0|0
    0|0
    • Yani kötü bir insanı mı "İstenmeyen kişi " ilan ederler?

• Kendince ezikliği açıklar mısın? Çok farklı anlamlara gelebilir şimdi

• sohbet edemiyordur.
      kasıntıdır.
      başkaları ne der diye aşırı takıyordur.
      muhabbet ediyordur ama başkalarını dinlemeyi bilmiyordur
      zorla ortamı kontrol etmeye çalışıyordur.

bunun dışında sana katılıyorum. insanları dışlamamak özellikle yüzlerine karşı ezmemek gerek. kaliteli bir insan bunu yapmaz en fazla onunla takılmaz belki umursamaz ama dalga geçmez

Erkekler Ne Diyor 3

• bazen bana da yaparlar onu işte geldi kardeşim vs derler bana ama bunun sebebi kutuplaşmak biraz daha açmak adına birkaç kelime yazmamı istediğini düşünüyorum kısaca ucu kıskançlık
    eig için teşekkür ederim

hahahahahhahh

1|0
    0|0
  • Ülkenin hepsi Görgülü olursa kimle dalga geçicem ben biraz benide düşünün 😭😭😭😭
    #yeterha

0|0
    0|0
  • dislamak ve dislanmak kotu cok kotu birsey

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bende çok gıcık olurum istenmeyen kişi olmak ne kötüdür insanı çok üzer yani

1|0
    0|0
  • Isınanamama durumu ilk görüşte ısınmak lazım

0|0
    0|0
Yükleniyor...