Turk vatandasi olmak istemiyorum?

Arkadaslar ulkede er ya da gec savas cikacak. Ailemin zarar gormemesi icin ailemi Turk vatandasligindan cikmalari icin ikna ettim. Ayrica ilerde evlenirsem esime cocuklarima daha kaliteli bir yasam sunmak isterim. Ama babam Almanyanin annem Isvecin vatandasi olalim diyor. Sizce hangi ulkenin vatandasligi?

• Almanya
    20% (2)100% (5)47% (7)Oy Ver
  • Isvec
    80% (8)0% (0)53% (8)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|1
4|6

En İyi Kız Görüşü

• Isvec daha sakin ve huzurludur

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Arnavut olun. Veya Yeşil Burun Adalarıda olabilir.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Çok komik yaa :)) ailen nasıl hemen de ikna oldu, vallahi tuhaf. Ama bence de git başka vatandaşlığa falan. Bu ülkenin kötü günündeyken senin gibi sırtını donup gideceklere ihtiyacı yok.

0|1
    0|0
    • Evlendigim zaman esime ve cocuklarima daha kaliteli bir yasam sunmak istedigimi soyleyince olgun dusunceme karsi cikmadilar.

• Hayır, oralara gidince göreceksin ki oralarda da tecavüz vakaları çok var. Hem de aklının alamayacağı sapıklıkta. Ama onlar o haberlerin üstünü kapatmayı iyi biliyorlar. Kotu insanlar sadece Türkiye'de yok canim, kotu insanlar dünyanın her yerinde var, onlardan kaçamazsın. Yazık, bu kadar çabuk doğuduğun yere böyle notu atman, git bakalım..

• Burda dogdugum gune lanet olsun.

• Cok zor senin icin baska vatandasligi almak... Ve üstelikle oralardaki "kaliteler" sizin icin gecerli olacak mi ayri bir konu, cünkü her zaman yabanci kalacaksin orda.

almanyada dogup büyüp gecen sene istanbula tasinan birisi olarak iyi bilirim bunu. burada unutulmayan kaliteler olmasaydi gelmezdim.

0|0
    0|0
  • Sen savaştan ve sehitlik mertebesinden korkarak ne turklugue ne müslümanlığa yarasmazsin zaten. Doğru bir seçim olmuş.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Bu ülkenin havası suyu sizin gibi düşünenlere haramdır zaten. Toprak eğer uğrunda ölen varsa vatandır.
    Sen Almanya'nın tarihine iyi bak, neler yaşamış? Orası karışınca nereye kaçarsınız onuda şimdiden hesap et istersen.
    Korkaklara yaşam ne kadar ağır yükler yüklüyor tanrım :)

1|0
    0|0
    • Dostum. Surunmeye devam et.

• O zaman Afrikaya gitte daha da onurlu sürün. Onlar daha vahim durumda.

• Giden sensin. Korkak olan sensin.
      Biz vatanımızda mutluyuz. Bu vatanın bir taşı için ölüm bize düğün gibi gelir.
      Hem sen benim sözlerimden bir şey anlayamazsın. Yorma kendini. Koş koş git buradan bakma arkana :)

• Zengin olsam Amerika'ya kaçacam :D

0|1
    0|0
  • Hıh zayıf insanlar. Hayatları boyunca ne bir başarı elde ederler ne de bir vasıf sahibi olabilirler. Vatanını satan insanın zayıflığı kimde olur? Kimse de...

1|0
    0|0
  • Almanyanın başına daha teknokrat kişiler geçiyor
    Bu yüzyıl ile daha iyi baş edecekler gibi duruyor

0|0
    0|0
  • Bir ada al kendi ülkeni kur yuman Ada'ları olabilir sonra biz Türk'ler gelelim bizi 😂😂

0|0
    0|0
Yükleniyor...