Sakinleşmek için ne yaparsınız?

Üzerinize çok gelindiğinde, saçmasapan, basit şeyler büyütüldüğünde ne yaparsınız? Sinirli halinizden nasıl kurtulursunuz?

0|0
11|5

En İyi Kız Görüşü

• İçimden şş sakiin ol sakiin derim yaklasik yuz defa 😀 sonra flex tarzi bir muzik açarim. Eğer cok sinirlendiysem yastik yumruklarim. Eğer hem kirgin hem sinirliysem sayfalarca yazi yazarim.
    Değişiyor yani.

0|1
    0|0
    • ben sakin ol demeyi hatirlayamiyorum bazen birinin bana sakin ol diye yazmasi gerekiyor :D

• Genelde sinirlerini kontrol edebilen biriyim 😂

• inanirim ben de oyleyim de son zamanlarda insanlar cok ustume geliyor. bir de sigarayi biraktim ondan bir aksam cok sinirlenmistim.

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 10

• Aklımı meşgul ederim.

0|1
    0|0
    • ya aklına sadece sinirlendiğin şey saldırıyorsa? nasıl meşgul edeceksin :(

• şanslısın valla. heralde biriktirmişim baya ben içimde. saat 6 dan beri söyleniyorum. sigarayı bıraktığım için de böyle olabilir.

• Kesin ondan.

• Gülerim

0|0
    0|0
    • fb yendi ya, guldun mu :D

• Sempati ne yaa 😄 sen takım tutma zaten. Oyun değil bu, siyasi görüş gibi bir şey. Anladın? 😉 ölmek var dönmek yok yani, tuttuğun takımın arkasında duracaksın. Sağol, senin desteğine de ihtiyacımız yok bizim. Biz zaten şampiyonuz 😊

• piki, cok da fifi.

• Müzik dinlerim veya birileriyle konuşurum

0|0
    0|0
    • bazen olmuyor öyle sakinleşemiyorsun.

• o zaman önce öfkeni bir kus

• sağol, kendi kendime baya bir söylendim. şimdi güzel şeyler düşünmeye çalışıyorum. normalde sinirli değilim de yeter be dediğim oluyor işte :'(

• Yanımda kim varsa, beni yalnız bırakmasını isterim. Sonra uyurum genelde.

0|0
    0|0
    • öyle tepki verdiğim de oldu ama sinirim geçmiyor bu farklı :/

• ayakta gezeler dururum

0|0
    0|0
  • Müzik dinlerim yda önümde ne varsa darmadağın ederim veya☺ ağlarım genelde sende dene çok iyi geliyor

0|0
    0|0
  • Susar uzaklaşırım

0|0
    0|0
  • Kum torbası yumruklamak

0|0
    0|0
  • En gürültülüsünden bir parça bul kulaklığı tak sonsese ver.. Eşlik et

0|0
    0|0
    • iyice sinirlerim zıplıyor öyle :/

• Tamam işte uzak dur onlardan😄 yani bn rahatlıyorum da anlaşılan sana iyi gelmiyor

• wagner beni çok rahatsız eder. nedense geriyor. arvo part falan dinlemek lazım. evet iyi gelmiyor :D

• kendimi dışarı atarım...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Küfür edeirm

0|0
    0|0
  • yapısal olarak bu bende önceden olan birşey olduğu için durumu değerlendiririm, plansız hareket etmem, her hareketin sonucunu düşünüyorum. sonra ''tamam sen haklısın'' der giderim. bu kadar.

0|0
    0|0
  • Beni sinir eden nesneyi kırarım ya da asvalta alev çıkarana kadar sürterim :)

0|0
    0|0
  • Ona buna sataşarak

0|0
    0|0
Yükleniyor...