Sakinleşmek için ne yaparsınız?

Üzerinize çok gelindiğinde, saçmasapan, basit şeyler büyütüldüğünde ne yaparsınız? Sinirli halinizden nasıl kurtulursunuz?

0|0
115

En İyi Kız Görüşü

• İçimden şş sakiin ol sakiin derim yaklasik yuz defa 😀 sonra flex tarzi bir muzik açarim. Eğer cok sinirlendiysem yastik yumruklarim. Eğer hem kirgin hem sinirliysem sayfalarca yazi yazarim.
    Değişiyor yani.

0|1
    0|0
    • ben sakin ol demeyi hatirlayamiyorum bazen birinin bana sakin ol diye yazmasi gerekiyor :D

• Genelde sinirlerini kontrol edebilen biriyim 😂

• inanirim ben de oyleyim de son zamanlarda insanlar cok ustume geliyor. bir de sigarayi biraktim ondan bir aksam cok sinirlenmistim.

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 10

• Aklımı meşgul ederim.

0|1
    0|0
    • ya aklına sadece sinirlendiğin şey saldırıyorsa? nasıl meşgul edeceksin :(

• şanslısın valla. heralde biriktirmişim baya ben içimde. saat 6 dan beri söyleniyorum. sigarayı bıraktığım için de böyle olabilir.

• Kesin ondan.

• Gülerim

0|0
    0|0
    • fb yendi ya, guldun mu :D

• Sempati ne yaa 😄 sen takım tutma zaten. Oyun değil bu, siyasi görüş gibi bir şey. Anladın? 😉 ölmek var dönmek yok yani, tuttuğun takımın arkasında duracaksın. Sağol, senin desteğine de ihtiyacımız yok bizim. Biz zaten şampiyonuz 😊

• piki, cok da fifi.

• Müzik dinlerim veya birileriyle konuşurum

0|0
    0|0
    • bazen olmuyor öyle sakinleşemiyorsun.

• o zaman önce öfkeni bir kus

• sağol, kendi kendime baya bir söylendim. şimdi güzel şeyler düşünmeye çalışıyorum. normalde sinirli değilim de yeter be dediğim oluyor işte :'(

• Yanımda kim varsa, beni yalnız bırakmasını isterim. Sonra uyurum genelde.

0|0
    0|0
    • öyle tepki verdiğim de oldu ama sinirim geçmiyor bu farklı :/

• ayakta gezeler dururum

0|0
    0|0
  • Kum torbası yumruklamak

0|0
    0|0
  • Susar uzaklaşırım

0|0
    0|0
  • Müzik dinlerim yda önümde ne varsa darmadağın ederim veya☺ ağlarım genelde sende dene çok iyi geliyor

0|0
    0|0
  • En gürültülüsünden bir parça bul kulaklığı tak sonsese ver.. Eşlik et

0|0
    0|0
    • iyice sinirlerim zıplıyor öyle :/

• Tamam işte uzak dur onlardan😄 yani bn rahatlıyorum da anlaşılan sana iyi gelmiyor

• wagner beni çok rahatsız eder. nedense geriyor. arvo part falan dinlemek lazım. evet iyi gelmiyor :D

• kendimi dışarı atarım...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• yapısal olarak bu bende önceden olan birşey olduğu için durumu değerlendiririm, plansız hareket etmem, her hareketin sonucunu düşünüyorum. sonra ''tamam sen haklısın'' der giderim. bu kadar.

0|0
    0|0
  • Küfür edeirm

0|0
    0|0
  • Ona buna sataşarak

0|0
    0|0
  • Beni sinir eden nesneyi kırarım ya da asvalta alev çıkarana kadar sürterim :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...