Askere gitmek istemiyorum?

Universiteye bitirmeme 1.5 sene kaldi. Ama ben uniden sonra askere gidip kor bir kurşuna ge'berip gitmek istemiyorum. Cifte vatandas olursam askerlikten yirtar miyim?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• ben senin yerinde olsam okulu bitirip bir işe girerim kpss ye gir kazanamazsan sözleşmeli gir 28 yaşında bedelli yap 18 bine burdaki yorumlara bakma bugun gelme deseler hiç biri gitmez.

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Gelme zaten
    Anasının kızı

0|1
    0|0
  • Alman vatandaşlığın olursa ve askerlik yaşında orda yaşarsan sanırım evet ama düşüncen hoş değil

0|0
    0|0
    • Birakalim da ygs den 1 matematik sorusu bile cozemeyen geri'zekalilar yapsin askerligi. Ben koskoca uni mezunu olucam asalaklarin arasinda neden var olmaya calisiyim yoktan yere.

• hadi ordan git bu ülke sana yaramaz aslan

• Yaramaz zaten 3 uncu sinif Orta Dogu ulkeniz. Gidin bebeklere tecavuz edin bb..

• Sen serefli ölmeyi şerefsiz yaşamaya tercih ediyorum diyosun yani bir bayan olarak elimde olsa ben gidip askerlik yapacam da olmuyor işte sizede biz erkek bozması diyoruz buarada

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• 20.000 Lira öde Askerlik yapma :D

0|0
    0|0
  • Askere gidip ölen şehitlerimiz kör kurşuna geberip gidiyor mu? Kullandığın cümlelere dikkat et şehitleremize saygısızlık yapma

0|0
    0|0
  • savaş çıkarsa bu el bombası nasıl atılıyordu deme bize sonra 😂

0|0
    0|0
    • Vatandaslik aldigim ulkeye giderim ben. Ne yapicam bu boktan ulkeyi.

• Çok haklısın benim imkanım olsa bende durmam burda ne demokrasi var nede adalet

• Kızlar bile eğer savaş çıkarsa biz bile gideriz diye konuşurlarken bir erkeğin böyle bir şey demesine söyleyecek bir söz bulamıyorum. Peki senin sevgilini anneni diğer kadınları kim koruyacak , diyelim ki evde kaldın diğer erkekler -altını çiziyorum- savaştı ama olmadı Allah korusun hiç mi utanmayacaksın askerler şehrine girip senin sevgiline göz dikerse... v. b şeyler yaparsa. Bir Türk evladının böyle bir düşüncede olacağını inanmıyorum bu tip sorular art niyetli olup Türk vatandaşlarının ölüme (Ki Kuran-ı Kerimde onlar ölü değillerdir siz göremezsiniz buyuruyor. SadakAllahül Azim) göz kıpmadan gideceğine eminim.

0|1
    0|0
    • Merak etme bu boktan ulkeyi cekecek degilim. Vatandaslik aldigim ulkeye gidicem. Esi dostu da oraya cagiricam.

• 3 uncu sinif Orta Dogu ulkenizden ilk firsatta cekip gidecegim. Gidin bebeklere tecavuz edin bb..

• O işleri yapan sizin gibi vatan hainleri

• Bedelli bekle

0|0
    0|0
  • Bittikten sonra yasal olarak sebepsiz 2 sene erteleme hakkin var.

0|0
    0|0
    • Bittikten sonra ise baslayacagim. Askere gitmek istemiyorum kariyerimin ortasinda.

• Onu bilmiyorum. Çifte vatandaşlar muaf mi oluyormus?

• Bilmiyorum bende size soruyorum

Yükleniyor...