Sitedeki soruların neden çoğu islam üzerine diil de aşk siyaset sınav üzerine?

Sitedeki soruların neden çoğu islam üzerine diil de aşk siyaset sınav üzerine?

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• Dini bir site değil burası da ondan.

0|0
    0|0
    • Dinii bir site olmaması insanların dini düşünmemesi anlamına gelmez

• Dini düşünmeleri bu tür soru soramayacakları anlamına da gelmez. Kimsenin tanrı inancı bu derece güçlü değil sanırsam.

• elbette güçlü değil ama giderek ahlaksızlaşmanın günaha girmenin savunulucak bir tarafı yok en azından uyarmak lazım hiçbirey yapamıyorsan

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Neden oyle olsunki dini kizlar soruyora karistirmiyalim yarin oburgunde dersiniz dinle ilgili site acik secik cinsel paylasimlar var diye

0|0
    0|0
    • ha açık seçik paylaşımları doğru buluyorsun o zaman öyle mi anlayalım bence ahlaksızlık yerien islam beimsense çok daha güzel olur

• Sen sor sorunu cevaplarlar herkese acik platform sonucta

• provoke edenleri çok önemsememek gerke ama insanlara inançlarını hatırlatmakta fayda vardır

• Burası islami soru forumumu? Burdakilerde hacı hoca mı?

0|0
    0|0
    • islam forumu değil ama bence sapıklık formumu da ateist forum da değil ama soruların daha çopunlupu ateizm üzerine

• Adamlar dünyalı

0|0
    0|0
  • Kaç burdan taşlıcaklar şimdi seni

0|0
    0|0
    • Bu sitedekilerin yarısı zaten boş ta en azından öteki yarısını harcamayak

Erkekler Ne Diyor 3

• burdamı konuşalım islam ı? yalan yanlış bilgilere, provakasyona açık bu yerde?

1|0
    0|0
    • İlla sou sormak şart değil birşeylerin bilinçlendirilmesi de güzel olabilir

• ha biz diyorsun boş gezenin boş kalfasıyız böyle her şeye muhalif olmak için varız doğru dürüst birşeyler olmasun

• haa tam olarak da işte bu itici ve zorlayıcı tavrın yüzünden insanları iyice soğutmasın diye sen ve senin gibiler, uygun islami sitelerde bilgiler paylaşılsın diyorum.
      arz olmayan yerde zoraki fikirlerle insanları soğutmaktan bir adım öteye geçemezsin. sanki din yasak, konuşanı kovuyolarlar gibi bir izlenim vermeye çalışma boşuna ve hakkımda atıp tutma ne dediğimi idrak edemediğin zaman aklının yettiğince yorumlama

• İslami bir forum değil burası o yüzden

#Türkerkeğii

0|0
    0|0
  • neden islam üzerine olsun?

0|0
    0|0
    • ne üzerine olsun

• yok kardeş hepsi kaldırılmıyor birebir şahit oldum merak etme

• bende erkekleri aşşağılayan bir bencenin "feminist" kendini bilmez bir bayan moderatör tarafından kaldırılmak yerine birde üstüne süper bence seçildiğini gördüm. isteyen herkes siteden çıkabilir sevmiyorsa :) bende dahilim buna

Yükleniyor...