Lütfen ciddi şekilde bana bir tavsiyede bulunun?

Ben 4.5senelik evliyim bir kızım var bide hamileyim oglumuz olucak inşallah. evliligimiz bizi bize birakırlarsa cok güzel gidiyor allaha şükür. biz iki kiz kardesiz babam rahmetli annem hayatta. eşimin ailesi geniştir sagolsunlar benide cok severler. bir sorunumuz var annem.. evlendigimiz günden beri yani dügünden 1ay sonra annem bizimle yaşamaya başladı. eşim başımın üstünde yeri var dedi benim içinde sorun olmadı. ama bizi buna pisman etti ediyorda. nasıl söylesem mesela evde rahatımız yok tv ye bakamayız yemek menümüze annem karar verir her ufak tartışmamızda annem aramıza girer konu birazdaha alevlenir cokta incelemek istemiyorum her konuda bizi rahatsız ediyor. onu gectik eşime daha söylemedim söyliyememde. eşimin ailesine karışıyor. kayınvalideme kıskanıyor beni azacık gülüşsek derhal surat yapar. kayınvalidemde allah için iyi kadın. annemi bişey demek istemiyorum. annem oldugu içinde hep kayırırım. sadece düşünüyorum kayınvalidem annemin yaptıklarını yapsa heralde coktan eşime şikayetler dırdırlar ederdim bir gelin olarak. ama kendi annemi napim.. cok tartışmaya meyilli kıskanclıktan dolayı. gecen gün karar verdim anneme kendi evinde yaşamasını söyledim zaten emeklisi var hiç harcamazda bize istemiyoruzda tabi baya tartıştıkda. busefer beni tehtid ediyor cocuklarında seni atıcak evden falan bisürü hakaret gercekten detayları cok uzun. haklı oldugum halde özür dileyip konuyu kapattım. ama hiç rahat degiliz eşimin yerinde başkası olsa coktan gitmesini isterdi. büyüklerine acayıp saygılıdır siye susuyor. annemde budurumu kullanıyor lütfen bana bişey diyin nasıl edeyimki daha beter hale gelmeyelim. annem manevi psikolojik baskı uyguluyor her seferinde. mesela evinde yalnız uyurken kötü ruyalar görüyormuş. ya da yalnız oldugu için soyula bilirmiş bisürü sey. açıkcası yakında eşimde aileside beni birakırlar düşünüyorum niye ceksinlerki bizi sürekli annem laf sokuyor sırat asıyor. kendi evlerinde misafir oldular

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Annen gerçekten korkuyordur, sizin eviniz de olmak da ona zor geliyor ve ondan size büyüklük yapıyor gibi davranıyor. Mutlu olan kocanın ailesini kıskanması kendisinin mutsuz olduğundandır. Onunla konuşmana rağmen seni hala anlamadıysa, çaresizlik içindedir. Yanlış anlama ama en iyi çaresi onun bir hayat arkadaşı bulması, hatta aşık olması, o zaman her şey düzelir. yalnız yaşamaya devam ederse psikolojisi bozulabilir. Madem eşin bir şey demiyor, sende de at içine, nede olsa senin annen, doğum stresi yaşıyorsundur. Ama doğumdan sonra onunla tekrar konuşursun, fakat yalnız kal deme, evlen de ona bakalım.

0|0
    0|0
    • Aslında bikonuda cok haklısınız annem esimin ailesinin aşırı huzurlu ve mutlu oldugunu gördükce biraz kıskanıyor bu kıskançlık onuda benide bitiriyor işte. annemin aile bagları biraz kopuk babamdan sonra sorumluluk almama adına koptu herkes bizden

• Gercekten ciddi bişekilde soruyorum merak ediyorum 63yaşında bir kadını cinsel arzusu olabilirmiki . yani ben annemden asla beklemediyim için şimdi aklıma takıldı

• Olur tabi, hele de uzun zaman seks yapmamışsa neden olmasın. Ben 60 ım ve o yaşta kadınları da tanıdım, deli gibi sevişiyorlar hem de. Ama kimseye belli etmemeye çalışıyorlar.

En İyi Kız Görüşü

• Bunları kayınvaliden yapsa kıyameti koparırsın ama

0|0
    0|0
    • Ne yalan diim belkide haklısın. buyuzden eşimin sabrı bigün biterse naparım düşünüyorum. sonucta annem ötekide eşim

• Ben kimseyi kırmadan nasıl ederim onu düşünüyorum

• Ohoooo valla politanna olunuyor mu bu hayatta yarın eşin paylayıp o kovarsa daha mı iyi olur sence

Erkekler Ne Diyor 3

• Üzücü bir durum gerçekten.
    Annenizle sakin bir şekilde baş başa konuşmalısınız.
    Öfkelenmeden, kızmadan ondan anlayış beklediğinizi ve kendi evinde yaşamasını istemek sizin hakkınız.
    Belkide evlenmek istiyor olabilir kaç yaşında bilmiyorum ama onun evliliğini desteklemekte bir çözüm olabilir sizin için.
    Ama ne olursa olsun kendi evine gitmesi gerekir. Aksi halde sizin huzurunuz bozulabilir. Yazık olur..

0|0
    0|0
    • Evlenmek isteden bizim için sorun yok dedim biseferinde bunu hakaret olarak algıladı babandan sonra asla diyor. biara kendi evinde kalmasını söyledim tamam mamam dedi ama o gün cehennemdi bizi basıl zorluklarla büyüttügünü anlattı falan özür dileyip konuyu kapattım. bide annem aneannemd ölene kadar baktı kesinlikle haykırı buluyor kendisinin tek yaşamasını. da benim tek korkum eşim ve ailesi bigün bu durumlardan sıkıla bilirler ve hersey berbat olur

• Allah yardımcınız olsun sıkıntılı bir durum..

• Annen evliliğin açısından başına çok dert açacak görünüyor. Derhal kendi evine gitmesinin fomülünü bulun derim.

0|0
    0|0
    • Olayı anlattım bir fikir istiyorum gercekten kırmadan nasıl ederim diye

• Gercekten eşimle ilgili yeri hepsi dogru Şu an sinirden gülüyorum ya acıdım eşimin haline galiba bir cözüm üreticez

• Bir yerden başlamanız şart, aksi taktirde sorun kronikleşir ve çözüm ve tedavisi çok daha zora girer.

• Anlattığına göre durum vahim söz konusu annen bir tarafta da yuvan allah kolaylik versin pek fazla söylenecek söz yok idare edebildigince etmelisin sabretmelisin rabbim sabredenlerin yaninda olur.

0|0
    0|0
    • İnsallah tek istegim aslında biraz sakin olması bide seker hastası ondanda sinirli ola bilir

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...