Rehberlik hocam sizce de cok tuhaf değil mi?

Okuldaki rehberlik hocam dün yanıma geldi telefonundan bir kız resim gösterdi kuzeniymis bana benzetiyomus ismimi falan sordu bugunde okulda karşılaştık ben yavas yavas yuruyodum yanıma geldi senden bisey isticem dedi ne gibi dedim teneffüste yanima gel dedi tamam dedim gittim bir dahaki teneffüs gelir misin dedi tamam dedim yanina gittiğim de 2 tane hoca vardi o hocaya da resmini gösterdi kuzeninin benziyo falan dedi obur hocada. Normalde bir öğretmenin öğrencisinden istemeyecegi birsey resim cekilebilirmiyiz kuzenime gostercem dedi bilmem olur falan dedim obur hoca resmimizi cekiyodu ama biraz egilmeniz gerek ben cok aşağıda kaldim dedim güldü bisey olmaz dedi sonra sen tek otur öyle cekeyim dedi tamam dedim utandim o sira baska tarafa dönüp guluyodum o sirada cekti ama duzgun cekmediniz ya dedim o da duzgun durmuyosunki dedi gülüp duzgun cekti sonra da tesekkur etti odadan cikmadan gerek varmiydiki kanitlamaya falan dedim istersen silebilirim dedi bende yoo gerek yok dedim gülümsedim ciktim odadan sizce amaci ne ben kuzeni olduguna pek inanmadim ama?

Güncellemeler:
Güncel

0|1
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• erkekmı hoca

0|0
    0|0
    • Evet

• benzetiiği icindir belki bundan sonrada gözlemle bakalım yıne öyle davrancakmı cünkü artık senle konustu resım fılan cekıldı yanı okdr izlememesi lazım senı artık

• Dikkat edicem bakalim hala ayni mi

En İyi Kız Görüşü

• iyi niyetli olabilir fakat sorun olan şeyler bunlar.. ben sınıfta öğrencilerimle toplu resim çekilip facebook'a attığım için okul idaresinden uyarı almıştım hocam tekrar öğrencilerin resimlerini paylaşmayın diye.. halbuki facem gizlidir sadece izin verdiğim kişiler resimlerimi vs görebilir... değişik bir ülkedeyiz ya..

0|0
    0|0
    • Benim anlamadığım resim cok saçma kanitlamayami calisiyo sanki benziyo der konu kapanir gecer gider kuzenime yollicam bilmem ne sacma bence

• yani kanıt sunmak daha mantıklı gelmiş olabilir.. baksana aynı sen falan gibi...

• Bugun mudur yardımcisini soruyodu arkadasim bende kapının onundeydim konusuyodu arkadasimla bende bekliyodum gördü ismimi soyledi nasılsın dedi iyiyim siz falan dedim

Erkekler Ne Diyor 2

• Sonra olay oldu mu erkek şiddeti olıyor erkekler şerefsiz filan bana göre iyi olsada bir hocanın yapmaması gereken şeyler kız olsamda tavrı mı koyardım

0|0
    0|0
    • Çıkmadan gerek varmiydi falan dedim tersledim azcikta önemsiz bence altı üstü bir resim ama meslek okudugum icin yanima makas falanda aldım guvenlik açısından ve ses kaydi acip gittim ispat gerekirse diye

• sen ondan hoşlanıyorsun belli reşitsen takıl iyi bir deneyim olur snein için ama susmalısın

0|0
    0|0
    • Hoşlanmıyorum dikkatimi çektiği oluyodu ve evet reşitim sinif tekrari yapiyorum zatende. Ama yakinlarim biliyo 3 kisi o kadar. O hoslaniyomu sence?

• bahcede badminton oynarken oturup izliyo odasına çıkıp camdan bakiyo göz göze geliyoruz hep ayrica okula genelde gec kaliyorum o da kapinin onunde sigara iciyo o saatlerde ben gecerken durmadan bakiyo ben gozlerimi kaçırıyorum utanıp sence hoslanma ihtimali var mi

• bence senin ilgini çekmek istiyor ki başarmış bu hoşlantıda olsa sen mikileceksin bakiremisin sen

Kızlar Ne Diyor 2

• bilmiyorum şilginçmiş bidaha çekilme bence

0|0
    0|0
    • Cok sacmaydi arkadaşlarımda bahane falan yakinda kuzenimle tanistircam ayagina numaranida ister falan dediler sacma geldi

• Guzel kandırmıs senı

0|0
    0|0
    • Nedenki

• Safsın temizsn ilerde anlarsın

• Resimle ne yapcakki sanki?

Yükleniyor...