Rehberlik hocam sizce de cok tuhaf değil mi?

Okuldaki rehberlik hocam dün yanıma geldi telefonundan bir kız resim gösterdi kuzeniymis bana benzetiyomus ismimi falan sordu bugunde okulda karşılaştık ben yavas yavas yuruyodum yanıma geldi senden bisey isticem dedi ne gibi dedim teneffüste yanima gel dedi tamam dedim gittim bir dahaki teneffüs gelir misin dedi tamam dedim yanina gittiğim de 2 tane hoca vardi o hocaya da resmini gösterdi kuzeninin benziyo falan dedi obur hocada. Normalde bir öğretmenin öğrencisinden istemeyecegi birsey resim cekilebilirmiyiz kuzenime gostercem dedi bilmem olur falan dedim obur hoca resmimizi cekiyodu ama biraz egilmeniz gerek ben cok aşağıda kaldim dedim güldü bisey olmaz dedi sonra sen tek otur öyle cekeyim dedi tamam dedim utandim o sira baska tarafa dönüp guluyodum o sirada cekti ama duzgun cekmediniz ya dedim o da duzgun durmuyosunki dedi gülüp duzgun cekti sonra da tesekkur etti odadan cikmadan gerek varmiydiki kanitlamaya falan dedim istersen silebilirim dedi bende yoo gerek yok dedim gülümsedim ciktim odadan sizce amaci ne ben kuzeni olduguna pek inanmadim ama?

Güncellemeler:
Güncel

0|1
33

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...