AYLEME KENDIMI NASIL EFFETTIREBILIRIM? Lütfen yardım edın?

Annem ve babam çalışmıyor. ben çalışıyorum maaşımı ben almıyorum annem alıyor. herşeyle o ılgılenıyor. baktım annem bu aralar.çok harcıyor hıç yetışmıyor para bıze. kızdım ben. bana hıç acımıyor çalışıyorum dıye. ama o paraları harcıyor anne nereye harcıyorsun bukadar parayı dıyorum. para gıdıyor dıyor bıryere harcamadan para elımde kalmıyor dıyor. bır keresınde bunlar benım maaşımı almaya gıttı. bende onlara dedım kı. - bakıın parayı harcayıp eve gelmeyesıınz. bu sözum onları çok üzmuş. tbı bana sylemedıler. ablama söylemışler ıkı gündur ağlıyorlarmış bu söyledığım söze. bız çalışırken ona bakarken hıç şıkayet etmedık demışler. o şıkkayet edıyor demışler. ben çok üzgunum şuanda. onlara nasıl kendımı affettırebılırım lutfen yardım edın ne dıyebılırım onlara benı affetmelerı ıçın :( :( :(

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• gid siz üzülün diye söylemedim dikkatli harcayalım diye öyle dedim dersin zaten affederler

1|0
    0|0
    • teşekür ederım. bunu denıycem

• bwnde ck m. oldm

• teşekkür ederim

En İyi Kız Görüşü

• Sen önce aile yazmasını öğren. Ayle ne ya.

0|0
    0|0
    • adam gıbı cevap verıceksen ver. başlarım şımdı senın dılınden konuşmaya. uğraşamam sııznle

Erkekler Ne Diyor 1

• Türkçeyi daha iyi öğrenmekle başlayabilirsin.

1|0
    0|0
    • Şu an senınle hıç uğraşamam anlıyormusun. ışıne gelmıyorsa yorum yapmıcaksın . BULGARIM BEN ! türk değılım elımden geldığı kadar anlatmaya çalıştım

Kızlar Ne Diyor 1

• En basitinden git bir ellerini öp özür dile

0|0
    0|0
    • bızde o durumlar farklı. bız sevdıklerımıze sevdığımızı asla söylemeyız. bılmıyorum nıye. sadece hıssettırerız. bızde bu geçıyor. . onlara * pışmanıım * dedığımı nasıl hıssetırebılırm :(

Yükleniyor...