Ateistlere soru sorabilir miyim?

İlk hayvan nasıl ortaya çıktı?
Nasıl o tabakalar oluştu?
Bu sorulara bilimin. Felsefecilerin. Açıklaması nedir?

1|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Hocam teorinin abiyogenez, araştırmanı tavsiye ederim. Şunu söyleyebilirim yorum yapan arkadaşların zannettiği gibi birden, tesadüfen hayvan ortaya çıkmıyor. En basit canlıdan en komplikeye doğru bir evrim söz konusu. Hayvanların birden tesadüfen oluştuğunu söylemek bir binanın tesadüfen, bir anda bitivermesi demek ki gayet saçma. Önce tuğla yapılır, çimento karılır sonra bunlar birleşir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 5

• İlk hayvanı açıklayamazken, hayvanları insanları yaratan üstün yaratıcıyı var kabul etmek tezat değilmi, basit olan insanı açıklayamazken, yaratıcı yı sıfırdan açıklamak ateist leri sadece daha ateist yapar, ateşi keşfetmeden yangınlar hakkında yorum yapmaya benziyor bu konu

0|1
    0|0
    • :D sorum bu değil ama

• @Kristalpok ateist değilimki ben Kuran a inancım tam dır :)

• e iyi madem :D ahah

• İlk hayvan değilde. İlk şey, ilk madde nasıl oluşurun cevabı yok.

0|0
    0|0
  • allah kendiliğinden olustu ama insan olusamaz ne bileyim tas olusamaz . sen allahı açıklasana . dogmadı dogurmadı bir açıklamamı?

0|0
    0|0
    • Been ateist değilm ama bu sorullarda benim aklmda bir şeyleri sorgulayarak bir şeyler öğreniyorum

• @Kristalpok bu konuda hiç bir bilgin yok ben bunun ünide dersini alıyorum adam arkeolog anllattı o kadar . kanıtlanma cabasında değilim paylasım yaptım sadece. bu adam inanmasa bana yararı ne . inanası varsa inansın inanmak zaten iyidir. ben sevemiyorum böyle bir yaratıcı varsada olmaz olsun. begenmiyorum sistemini.

• yeterince bilgim olduğunu düşünüyorum. soru sormuşsun dinde çok rahat cevaplanabilen şeyler sorduğun şeyler. ama sen onları bilmiyorsun. bana bilgin yok demişsin sistemini sevmiyorum demişsin ama bilmediğin sorduğun şeyi bilmiyorsan nasul sistemini beğenmiyorsun anlamsız

• Bunların bir sorusu var "Allahı kim yarattı?" diye saçma bir soru... Ama anlamıyorlar ki yaratılışın kendisi de yaratılmış bir şey...

0|0
    0|0
  • yabancı ülkeler darwini reddediyor siz hala darwini konuşuyonuz

0|0
    0|0
    • Biliyo musun onlarn cevabı oradada yok

• Eksik. O kabul edemem ben onu inssan hayvan için etten kemikten yaarattık diyosa dünya oluşumu içinde bir şey dicek

• insan için etten yarattık demiyor. çamurdan yarattık diyor. ikincisi sen binlerce sayfa bunu saymasını mı istiyorsun bu çok anlamsız bişey.

Yükleniyor...