Bana abla , teyze teyze dediler.. Size diyenler olunca sizler ne hissediyorsunz?

Birde saygi duyuyorum demezler mi karsimdaki bogasim geliyo aklim basimdan gidio travma geciriyorum. he bide saygi duyanda fizik olarak bnden buyuk gorunuyo Nbrr

Güncellemeler:
Bana abla, teyze teyze dediler. size diyenler olunca sizler ne hissediyorsunu?

0|1
19|47

En İyi Erkek Görüşü

• Bu reklamlar aklıma geldi bu videolar daha önce eig almışlığım var tabi :D :D

Teyzeli versiyon :D
    https://www.youtube.com/watch?v=Nteb-qY4L9I
    Amcalı versiyon :)
    https://www.youtube.com/watch?v=mcPeF4HczvM

Ben çok fark olmadıkça mesela 6 yaş kadar abla abi demiyorum çok büyükse derim
    Banada desinler istemem :(

1|0
    0|0
    • Tsk ederim. zaten insanlar tvden ögrenmisler boyle kucuk cocuklu bayanlarn hep soyledgi bosey otobuste felan dur annecim teyze gecsin felan bu neyse. birde 20yas ergenler teyze abla demeye basladilar bana degilde cevrede gordgm bu. bana diyenede kuculde cebime gir diyorum zaten.2. reklamda ki amca dedikleride pek yakisikliymis o amca ise digerleri ne?

• valla bilemedim takma sen :D :D

En İyi Kız Görüşü

• Yok pek takılmam böyle şeylere

0|0
    0|0
    • Bende cook takiliyorum bole seylere napak;)

• Ya onlarn derdi insani o anlik bozmak. sorun teyze ve abla olman degil. sende anlarsn bu 20 yas insanlarini. marketteym kiz izbandut gibi bnde sesli dusunuyorum su urun nasildr acaba dedim kiz ne dese begenirsn kocamn cussesi ile alin apla snnem de kullanio yani bnde anasi kadar olmus oldum orda. onun cussesine bn bisey diyomuyum peki

• Bazı insanların aldığı terbiye de o kadar takılma 😊

Erkekler Ne Diyor 46

• Kimse benim askima teyze diyemez :-*

1|0
    0|0
  • ben bır bayram cocugun bırının elımı zorla opmesıne sahıt oldum :D o el opme moduna gırmıs ama kendımı tuhaf hıssetttım :D

1|0
    0|0
    • bir erkek olarak sen boyle hissedersn bide bayanlari dusun. gerci elimi öpen olmadi da

• Bana da amca diyen oldu😁

1|0
    0|0
  • Hanımefendi kültürü bir on sene sonra memleketimize giriş yapıcak😂

1|0
    0|0
  • Kulağını tıka, kafanı çevir ve hayatına kaldığın yerden devam et bence ;)

1|0
    0|0
  • Abla teyze sadece ailede diyorum. Dışarda demem 😀 ismini söylerim sonra hanım derim @Rozetin hanım ☺☺

1|0
    0|0
  • hiç abla demediler bana ama deseler ne ayaksın lan sen diye çıkışırım

1|0
    0|0
  • O kadar küçük gösteriyorum ki benden 10 yaş küçükler bana kardes diyor

0|0
    0|0
  • Demediler bişe bana.

0|0
    0|0
  • Banada oluyo yapacak bir şey yok yaşlanıyoruz galiba :)

0|0
    0|0
    • Ooo sen da a bu yasta yaslaniyoruz dersen. ilerki yasta napcan (38)

• Saygi; sozluk anlami: dikkat etmek, ôzen ve ônem vermek demek. seni tenzih ederim. kimse sayginin anlamini bilmes ve saygiyi sozluk anlamindaki gibi de kimse kullanmas. hanfendi olmaya laik degilmiym. vya soyle dusun bu yaslarda hanfendi demiyceklerde Allah nasib ederse 70 te ne diycekler. hanfendi denilmeden ôlup gidecem bu saygimi simdi sence. buarada butun insanlari kasdettm. yorumn icn tskkurlet

• haklısın ancak maalesef her insan bunu bilmez. ayrıca kötü niyetli olmadıkları sürece de ben buna takılmam. bana dede deseler nolacak ki küfür etmiyorlar sonuçta çok takılmamak lazım.

• Yani abla şimdi sana nediyek hişt kız mı diyek ablasın dua et teyze demiyorum. Utanmasam anam yaşında kadınsın derdim ama saygı da hürmet ediyorum saygılar efenim :)

0|0
    0|0
  • Demekki yaşından büyük gösteriyorsun ben 33 yaşındayım 20 yaşındaki bebeler birader baksana felan diye konuşuyor

0|0
    0|0
  • Abi diyorlar :D :o

0|0
    0|0
  • Bana da dayı, amca diyorlar :)
    Biz büyükler küçüklere hoşgörülü ve yol gösteren olacaz :)

0|0
    0|0
  • Tamam teyze sakin ol

0|0
    0|0
  • boş ver alışmak lazım artık :(

0|0
    0|0
  • demedilet bana teyze

0|0
    0|0
  • Bisey demiyorum sjs

0|0
    0|0
  • Olur öyle şeyler ya çok takmamak lazım

0|0
    0|0
  • Banada dayi diyorlar:)) artik normal degilmi yaslaniyoz? Ama benden iki uc yas kucuklerde dayi demesin o jadarda abartmasin

0|0
    0|0
  • Abi desinler

0|0
    0|0
  • yıllar önce mini mini bir kız çocuğu markette "meyaba amca" demişti. öyle tatlıydı ki henüz amca sayılmayacak olmama rağmen merhaba amcacığım demiştim bende

0|0
    0|0
  • Heheheheeh yeğeenim. İlk dayı dedi abi de dedim :D kız hala abi diyo arada admla hitap ediyo

0|0
    0|0
  • dede diyeydin diyorum içimden ama büyümüşüz lan diyorum :D

0|0
    0|0
  • ablam olur musun benim :D

0|0
    0|0
  • Oyle bise demeleri munkun degil😂😂😶ve bana abi diyolar benden buyukler😂😂

0|0
    0|0
  • Ellerinden öperim teyze

0|0
    0|0
  • Teyze abarti olmus

0|0
    0|0
  • valla ne kadar kabullenmesen de yaşlanıyorsun yapacak bir şey yok

0|0
    0|0
  • Bana da abi diyen oluyor kendimi büyük hissediyorum

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    16

Kızlar Ne Diyor 18

• aman bosver coluk cocukla takılmamak lazım :) kendılerı o gunu goreceklermı bakalım orası da muamma. gorse bıle gidisat kacınılmaz dostum :) gelecek o yasa ve onada dunun veletlerı aynısını dıyecek bu dongu boyle surup gıder..

0|0
    0|0
  • Hoşuma gidiyor

1|0
    0|0
  • Diyen desin sıkıntı değil ben hala gencim :D

0|0
    0|0
  • Ona bakarsan doğmadan teyze olmuşum bende :/

0|0
    0|0
  • dıyen olmadı

0|0
    0|0
  • Valla hiç ablalik bir tipim yok bana bile diyorlar dolmuş Şoförleri ya da saticilar dilenciler onlarinki ağız alışkanlığı sanıyorum

0|0
    0|0
  • Ben alınıp kırılmam yani istediğini diyebilir insanlar

0|0
    0|0
  • 32 yaşında olsam ve abla deseler takmam

0|0
    0|0
  • Bana demiyorlar

0|0
    0|0
  • O duyguyu dadacak kadar yasim yok ins bigün bende dadrm 😊

0|0
    0|0
  • Ya benim dah yaşım kaç oluyorum 😂

0|0
    0|0
  • Bana staj yerinde anne gibisin demişlerdi çocuklar onlarla ilgilendiğimden dolayı dediler galiba bilmiyorum ama biraz alınmıştım

0|0
    0|0
  • abba derler

0|0
    0|0
  • Bana da abla diyorlar takılmıyorum :D

0|0
    0|0
  • Takmiyorum hakaret etmiyor sonuçta

0|0
    0|0
  • yaş olmuş 30 abla diyorlar teyze diyorlar diye yakınıyor ne desin kanka mı desin

0|0
    0|0
  • 83 yaşındaki gönül yazar bile kendine abla dedirtmezken bana abla diyeni vururum

0|0
    0|0
  • haha gecen yaz 6 yasindaki cocuk bana Esra derken kankasi yenge dedi meger ufaklik bana asik olmus hahaha😂😂😂

0|0
    0|0
Yükleniyor...