Kendi karakterinizi değerlendirrseniz kötü ve iyi yanlarınız nelerdir?

kendinizle ilgili olumlu olumsuz özelliklernizi objektif olarak değerlendirblrmisnz

Güncellemeler:
...
,,,?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Kötü yanlarım : Dişlerim ayrık, Slerim peltek, Yüzüklerin efendisinde makyajsız orc canlandıracak bir tipe sahibim, Ağzım ölüm kokuyor, mahşerin 4 atlısından biri ağzıma yerleşmiş gibi, Cenaze namazına gidiyorum millet ya bana dönüp kılıyor ya da kaçıyor ölü dirildi diye. Tuvalet terliğine benziyorum, Alışveriş merkezindeki yürüyen merdivenler benden daha yakışıklı, Yolda gören ayaklarıma bakıyor düz mü diye düz olduğunu görünce yazık laa insanmış diyor. Alkolmetreye üflediğimde alkolmetrenin başı dönüyor. İsmim Bedri.
    İyi yanlarım : Kötü yanlarımı biliyorum.

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 3

• -kötü yanlarım:inatçıyım, değer verdiğim şeyleri kontrol etme çabası içine giriyorum. sevdiklerime fazla değer veriyor ve fazla ilgileniyorum. bazen olur olmaz insanları kırıp incitebiliyorum.
    -iyi yanlarım:egoist değilim, empati yapıp ona göre davranıyorum, merhametliyim, adaletten yanayım ve ben haksızlık yaptıysam dahi cezamı çekmek isterim, yardımseverim, iyi niyetliyim. zekiyim.

0|0
    0|0
  • Bazen çok yavaş hareket ediyorum ağırdan alıyorum işleri ertelemek gibi... aslında son derece hızlı bir insanım insanlara çok çabuk güveniyorum her zaman olmasa da detaylara çok takıldığım oluyor ama bunun iyi yönleri var çok araştırıp karar veren bir tipim araştırmayı sorgulamaya bayılıyorum yardım etmeyi çok seviyorum

0|0
    0|0
  • Düşünmem lazım pikachu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...