Ygs ve Lys? Gerçekten yardıma ihtiyacım var?

Arkadaşlar gerçekten bana yardımcı olmanız gerekiyor. Sadece bildiklerinizi yazmanız yeter. Açık öğretim lisesinde okuyorum. (Eleştiri istemiyorum, adam gibi yazmayacaklar cevaplamasın) Benim derslerin gerçekten iyi. Sayısal (Matematik, geometri) biraz zorlanıyorum bunlarda. Ama diğer derslerim gayet iyi. Sözelciyim diyebilirim. Psikoloji bölümünü istiyorum. YGS ve LYs hakkında bilgi verebilir misiniz? Ygs nedir, hangi sınıflardan soru çıkıcak? Lys nedir? Hangi sınıftan neler çıkıcak? Neler yapmam gerekir? Hangi derslere yoğunluk vermem gerek? Bu arada bursa Uludağ Üni. İstiyorum. Gerçekten çok istiyorim. Lütfen yardım edin.

0|0
0|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Bende psikolojiye gireceğim bu sene hiç ama hiç çalışmadım ygs kolay geliyor bana çalışmadan tek okumayla çözebiliyorum yani diğer insanların aksine ama sıkı çalışma gerekiyor matematik ve geometrini düzeltmek için ygs bir ön geçiş sınavı ama 100 de 40 a yakın ortalaması alınıyor yani ygsden iyi bir puan almak gerekli ama lys daha önemli onun için ciddi bir hazırlık gerekiyor ygs de türkçe matematik sosyal ve fen olmak üzere dört bölüm var ve 40 ar soru eğer psikoloji istiyorsan Matematik Sosyal ve Türkçeden 30 a yakın yapmalısın fen yapmasanda olur ygs de 9. sınıf konuları çıkıyor lys de 10 11 12 ygs yi geçtikden sonra lys ye girme hakkın var ve psikoji isteyen birisi olarak edebiyat ve matematik sınavlarına giriceksin

0|0
    0|0
    • Çok teşekkür ederim. Ygs o zaman kolay tek 9. Sınıfmış. Benim 9. Sınıfım iyi. Lys 'dede 9 yok dimi? Diğerleri sadece

• Lys de de var ama az bir kısmı

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...