Tuhaf bir soru oldu sizce neden?

insanlar kalabalıkta karınları guruldadığında ya da karınlarından ses geldiğinde neden utanırlar?

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• salaklıktan adam avrupada osuruyor ve bundan Gurur bile duyuyor :)

0|0
    0|0
    • Aynen cok dogru soyluyosun. Biz karnimizdaki en ufak sesten utanıyoruz. Isin garip yani bunun sebebinide bilmiyorum. bir insan karnindan gelen sesten neden utanir ki.. bu konularda milletce cizgileri fazla belirgin cekmisiz

• @izmirlikumpir evet anlamsız şeyler bizde ya Tabu haline gelmiş yada"" Amann sakın ha olurmu? "" durumlarındayız

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• bende de oluyor bazen neden olacak gaz çıkardığını düşünebilir sanabilirler de ondan :D

0|0
    0|0
  • Ben utanmam pikachu

0|0
    0|0
  • O toplumun kültürüne bağlı bişey, bazı toplumlarda hiç utanacak bişey değil, karnı guruldayıp geğirmenin çok normal, hatta iyi karşılandığı toplumlar var :)

0|0
    0|0
    • o toplum nerdeymiş ya bir gidip yaşasam :D geyirmek hoşta karından gelen ses sinir bozucu

• Mesela Almanlarda guruldama, hatta gaz çıkarma çok normal :) Çin'de de geğirmek, yemeği beğendiğini gösteriyor :) bizde her türlü gürültü kötü, sessiz sessiz oturman makbul her yerde :)

• Bu yazıyı okuduktan sonra karnımın guruldadığını hissettim :D Ben hiç utanmadım elimizde olan birşeymiş gibi sanki :D

0|0
    0|0
    • olsun belki gazı vardır sanarlar

• sansınlar ne yapayım ok yaydan istem dışı çıktı bir kere, benim karnımda o kadar abartılı bir guruldama sesi gelmiyor zaten duyduklarını bile sanmıyorum :D

• Fakirlikten :D

0|0
    0|0
  • ben utanmam da.
    aynen bazı kişilerde var öyle şeyler.

0|0
    0|0
  • Ben utanmam

0|0
    0|0
  • ben utanmıyorum gülüyorum :D

0|0
    0|0
  • cünkü ayıp kacar

0|0
    0|0
  • Çünkü başkalarının osurduk sanmasından korkarız:DD

0|0
    0|0
  • genelde karın açlıktan guruldar utanmaları da bu sebepten ola gerek.

0|0
    0|0
  • Bilmem gaz sandiklarindandir belki ama burtirim de karnimdi diye :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• aslında utanılacak bir şey yok bilerek yapılan bir şey değil mide bu :)

0|0
    0|0
    • ne biliyim kimsede tık yokken senden gelince gaz oldugunu sanabilirler

• sanan sansın salla :) insanlar seni en fazla 2 dakika hatırlar 3. dakikada unutulursun bile

• orası öyle gerçi tüm gün '' bak bak onun karnından nasılda sesler geldi öyle deprem oldu sandım valla aahahahaha'' demezler heralde bu saçma olurdu

Yükleniyor...