#Fahişelik Bir Meslek midir?
#FahişelikDünyanınEnEskiMesleklerindendir!

Fahişelerden Vergi Alınsaydı Edirne'den Kars'a, Jüpitter'den Mars'a Metro Ağı Yapılırdı!

Her Ne Kadar İlişkiye Girilen Kadının Bekar-Evli Olması Önem Taşımasa da Bunların Para İçin İlişkiye Giren Türlerine Türkçe Lugatta Or*sbu Denmektedir.

Yakalanma Durumunda Erkekler Genelde Kendilerini Aldatan Karısını Değil de Karılarını Beceren Adamları Suçlarlar..

#SerKan1923

@HalidBinVelid @Hüzün_Kovan_Kuşu @нейтральны @kaptanpırays @NeOlsun55insonu @_Öcüü_ @Sonra_danGurme @TheKerim54 @UntilTheGrave

@adıyook @AsetonAşkına @Asmalı-mescit @benaslındayoğumm @ismiyook @Kızılcıkk @vuslat_vakti @чαğмυяeятešı

• Fahişelik Dünyanın En Eski Mesleklerindendir.
    48% (10)54% (13)51% (23)Oy Ver
  • Bahaneler Göt'e Benzer Daima Arkadan Gelirler.
    38% (8)29% (7)33% (15)Oy Ver
  • Şöyle ki:
    14% (3)17% (4)16% (7)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
5|8

En İyi Kız Görüşü

• Vasıfsız işçi sınıfındalar sanırım. Bütün kârı patronları (p****leri) götürüyor.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• O kadınlar genelde yurt dışından kaçak gelmë oluyolar ki onlarda zaten zorla olan bişey onun dışında bunu isteyerek yapan kadınlarda var tabj

0|1
    0|0
  • Öyle kişilerin kendisine saygısı olduğunu düşünmüyorum ve çok pis bir şey bunu yapan kişileri insan yerine koymam.

0|1
    0|0
  • Kişinin kendisine saygısı olmalı. Böyle aşağılık bir şey sebep ne olursa olsun kabul edilemez.

0|1
    0|0
  • isteyerek yapan çok az insan var bence. geri kalan kısımsa aleni bu işe zorlanıyorlar. üzülüyorum. insanların ne yaşadıklarını bilmeden konuşanları da kınıyorum. herşey insanlar için. bugün başkasına olanın yarın size ya da yakınlarınızın başına gelmeyeceğinin garantisi yok. birde düşünerek konuşabilse insanlar...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Kadınların mecburen Seçtikleri meslektir

0|1
    0|0
  • Bence meslek olarak kabul edilip vergi alınsın
    Sonuçta her koyun kendi bacağından asılır
    Hic olmazsa devlete ek gelir olur

0|1
    0|0
  • Fuhusa zorlanma durumları olmasa bu işi bırakacaklarmış gibi konuşan garip insanlar

1|1
    0|0
  • Demek ki insanlar dünyanın kuruluşundan beri ekonomik sıkıntılar v. b. şeyler çekiyolarmış.

0|1
    0|0
  • En Eski Meslek

0|1
    0|0
  • ben hiç gitmedim gitmemde lanet olsun dostum paralı otopark gibi yaaa

0|0
    0|0
  • mecburi meslek maalesef.

0|0
    0|0
Yükleniyor...