Çok Önemli Buraya Bakın Lütfen Siz Olsanız Ne Yapardınız?

benim bir arkadasım varr önceleri aramızdan su sızmadı hep beraberdik sonra bozuldu aramız sonra tekrar beraber olduk sonra gene bozuldu bu sefer tekrar barıstık dün konuştuk ona bir süpriz yapmak istedim pansiyon yemek param ve biriktirdiğim paraları hiç harcamadım 85 tl oldu arkadasımla carsıda gezecektik aynı seyleri alacaktık yiyip içecektik işte bayaa aramız iyidi dün bugün okuldada iyi gibiydi watsapp taki gibi değil arkadası var bunun sonradan best friend oldular kimseyle yakın olamıyomus kızın ailesi falan bunu biliyomus birakamıyomus sonra bugün okuldan sonra çarsıya gidecektik arkadasım baya hazırlandı bende çok mutluydum tam gidecektik çıkışta param kayboldu aradık aradık yok heryere baktık bulamadık sonra ben eve nasıl gidecem servisim gitti neyim dedi gittim kantinciden borc aldım ona verdim bilet aldık otobüüse kadar bindirdim bekledim gitti sonra watsapptan yazdm uzunca özür mesajı sonra önemli değil dedi sonraki konuşmaları falan yabancı gibi çok soğuk kayboldu dedim haftaya ya da baska zaman daha güzelini yaparız dedim o da zaten annemden zor izin aldım dedi bidaha çıkamam dedi öğle arası yaparız dedim olabilir o dedi ama görseniz o kadar soğukki şaka yapıyom gülsün falan diye okey diyip duuruyo soğuk baya bir napayım ben şimdi onu çok seviyom bn

0|0
0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...