"Setup cannot continue because programs associated with The Sims 3 are currently running. lütfen STOP these applications before attempting to run Sims 3 İlan Paraside Setup"

Arkadaşlar cd yüklemeye çalışıyorum hata veriyor bu yazı çıkıyor tercüme eder misiniz ne diyor? İnglizce 0 bende

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• "Sims 3 ile ilgili programlar hala çalışır durumda olduğu için kurulum devam edemiyor. Lütfen bu uygulamaları durdurduktan sonra Sims 3'ü çalıştırmayı deneyiniz."

Paradise Setup'tan önceki ilan nedir? İngilizcede öyle bir kelime yok çünkü. Bu saçma biraz. Çünkü seup zaten Sims 3 çalıştığı için devam edemiyor. O da sana Sims 3'ü çalıştırmak için çalışan ugulamaları kapat diyor. Çalışan zaten Sims 3. Bence bilgisayara restart at. O disk yanacak artık.

0|0
    0|0
    • Olmadı önceki pcde dizustunde denedim bunda da aynı hata

• Cd de mi hata acaba? ya da güncelleme mi gerekiyor

• Bilgisayardan pek anlamam ve bu nedenle seni de yanlış yönlendirmek istemem ama güncelleme ile ilgili olduğunu sanmam. Cd'de sıkıntı olabilir çünkü boş cd'lerin bir kısmı bozuk olabiliyor.

En İyi Kız Görüşü

• Appler calisiyormus once onlari kapaman gerekiyormus

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Sims 3 le ilgili olan programlar zaten çalışıyor bu nedenle yükleme işlemine devam edemiyor. Lütfen yüklemeye başlamadan önce bu programları kapatınız diyor.

Ctrl + Alt + Del 'e basıp sims ile alakalı olan programı kapat tekrar dene ya da bilgisayara reset at tekrar dene.

0|0
    0|0
  • Program aplikasyon hatası veriyor cd çizik ya da orjinal değilse bu hata ile karşılaşırsın

0|0
    0|0
  • sims 3 le ilgili bazı programlar çalışıyor onları kapatıp tekrar dene diyo kısaca

0|0
    0|0
  • Kolonya dök cd'ye güzelce sil çalışmazsa kasayı kapat aç düzelir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• güzel bişi demiş ama ingiliççe

0|0
    0|0
  • the Sims 3 ile ilişkili programlar çalıştığı için kurulum devam edemiyor diyor. İngilizce ile ilgili soru olduğunda hemen ben yetişirim :).

0|0
    0|0
Yükleniyor...