Bu nasıl bir adalet bu nasıl bir mahkeme?

yeni duydum bir arkadaşım ve genç bir çocuk farklı zamanlarda başları kızlarla belaya giriyor
arkadaşım bir kızla ilişki yaşıyor ayrılıryor kız onu 14 yaşında başka bir kıza da kendisinede tacizde bulundu diye şikayet ediyor büyük kızdan aklanıyor sadce küçük kızın ifadesi yüzünden ne şahitlerini dinliyorlar ne de başka birşey ateş olmayan yerden duman çıkmaz diye 12 yıl hapse atıyorlar
öteki çocuğu ise oğlan 18 kız 15 sevmişler ilşkiye girmişler evlenmek için kaçmışlar ailesi şikayet etmiş sonra geri almışlar kız seviyorum diyor ama onuda adalet hapse atıyor 12 yıl bu nasıl birşey ya insanların hayatını yakmak bu kadar kolay mı? itiraz ediyorum ben

Güncellemeler:
arkadaşım küçük kızla ilişki yaşamıyor iftira atılıyor ne şahit dinliyor mahkeme nede başka birşey kız bana yaptı dediği için direk hapis ama iftira

0|0
13

En İyi Kız Görüşü

• Adalet yok

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• 15 yaşındaki birisinin eş seçmek gibi bir hakkı yok o nedenle böyle bir durum var... Ve gayet de normal bir şey.

0|1
    0|0
    • peki arkadaşıma atılan iftira yüzünden 12 yıl yemesi hakkında ne düşünüyorsun

• Öyleyse eğer Allah yardımcısı olsun.

• amin ya çok da sevilen biriydi

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 2

• 18 yasindna kucuk oldugu icin dogru karar

0|1
    0|0
    • arkadaşım küçük kızla ilişki yaşamıyor iftira atılıyor ne şahit dinliyor mahkeme nede başka birşey kız bana yaptı dediği için direk hapis ama iftira

çocuk ilişki yaşıyor o başka bir olay

• O yaştaki kızın sağlıklı düşünmesini bekleyemeyiz. mahkeme kararı doğru bir kararsır. Çocuk istismarına girer bu tapılanlar. O yüzden mahkeme isabetli karar vermiş.

0|1
    0|0
    • hadi genç için tamam peki yapmayan arkadaşım için ne diyeceksiniz o reşit kızla olmuş ama o iftira attırtmış

• Bu işte bir yanlışlık var. Öyle delil olmadan bilmem ne olmadan böyle bir karar çıkmaz

• kanıtlayamıyor yapmadığını arkadaşım ben yapmadım diyor mahkemede yapmadıysan neden söylesin diyor

Yükleniyor...