Zengin - fakir ayrımı yapanlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Sanırım kimse fakir olmak istemez ama durumu olmadıkları için onları ezmeye çalışan 'bazı' zenginler hakkında ne düşünüyorsunuz? Zengin - fakir ayrımı yapanlar hakkında ne düşünüyorsunuz?Sizin böyle bir ayrımcılığınız var mı?

0|0
11|7

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 10

• her ne kadar çoğumuz yok desekte bariz bir fark var
    bu fark benim için tiksindirici olabiliyor
    bir vidyo vardı giyimi yırtık pırtık olan birisi sokakta bayılma numarası yapıyordu lakin 1 allahın kulu durmuyordu
    aynı adam aynı yerde takım elbisesiyle yere düştüğünde herkes başına üşüştü.
    adaletini mıncırdığımın dünyası, allah gönlü zengin olanlarla karşılaştırsın bizi

0|2
    0|0
  • Kalpsiz olduklarını dusunuyorum

0|1
    0|0
  • Hepimiz ayni yere giricez bu boburlenme niyedir anlamak zor

0|1
    0|0
  • insan değiller.

0|1
    0|0
  • banane kimse beni ilgilendirmez hiçbirşey düşünmüyorum

0|1
    0|0
  • Cehalet

0|0
    0|0
  • Benliği olmayan insanlar yapar

0|0
    0|0
  • Ayrımcılık yapmam

0|0
    0|0
  • Yapmam yaptırmam !!

0|0
    0|0
  • benim ödediğim vergilerle, kazanamadığım hakkım olan paralarla zengin oluyorlar. biz fakirler olmasak onlarda zengi olamaz. o yüzden hakkım helal değil onlara

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Zenginlerin mallarının 40ta 1i fakirlerin hakkıdır, zenginlerin hakkı değildir..
    Altını çiziyorum zenginlerin hakkı değil!

Cenab-ı Hak.. İnsanları imtihan etmek için ve birbirleri arasında sağlam ilişki kurmak için zengin ve fakir olarak ayırmıştır..

İmtihan fakir için buna sabredip bana şükredecek mi?
    Zenginleri ise zenginliği kendinden mi benden mi bilecek? Benim verdiğim malını benim yolumda harcayacak mı diye imtihan eder...

Zekat işte bu iki insan grubu arasında köprü kurar ve zenginleri sorumlu, fakirleri de hürmetkar yapar..

Yoksa zengin fakire zülmeder, fakirde zulüm yüzünden, kıskançlık yüzünden isyan eder ve toplum bozulur.. Bugün bunu yaşıyoruz...

#Vesselam

1|1
    0|0
  • Kötü şeyler pikachu

0|1
    0|0
  • bize bir robin hood şart

0|1
    0|0
  • Fakirleri asla ayırmam, varoşları ayırırım. Çünkü onlar her türlü pisliği yapar.

0|0
    0|0
  • zengin olsam ayrım yapabilirdim emin değilim :)

0|0
    0|0
  • bişe düşünmüyom

0|0
    0|0
Yükleniyor...