Siz bu şehir hakkında ne düşünüyorsunuz?

ı: Diyarbakırda yaş8yorum ve bu şehirin insanlarından nefret ediyorumm!! O kadar cahil insan var kiii ama hicbirinden korkmuyorum surda olay cikaran orayi isgal eden pislikleri savunanlar var ben korkmadan onlara dusuncelerimi dile getiriyorum ve deliriyorlar. Tabi tuzu kuru olan bos bos konusur. bir de gidip orda yasayanlara , evlerinden zorla cikartilan insanlarla konusun bakalim. Erkekleri desen zaten iğrençler. Adidas nike giyen şehir cocukları kızlara oyle bir cinsel açlıkla bakıyolar ki tiksiniyorum hepsinden.. Hepinizden nefret ediyorum!

Güncellemeler:
İstisnalar var tabi ona bir lafimiz yok. Ben bu yazdıklarımı bir diyarbakırlı olarak yazıyorum. Yazık değil mi o kadar ölen gencecik insanlara, ailelerine? Benim çok sevdiğim bir insan surda özelharekatciydi ve ssuan komada. Bunu duyup oh olmuş diyen pislikler var!!!

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• güney doğuya bende gittim gördüm. bahsettiğin kadınlara olan bakış açısında hemfikirim seninle.. yanımdaki kadına bakmayan öküz görmedim çünkü (iş arkadaşım)..

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• doğudan birinin düşündüğünüz gibi değil daha kötü dediğini duymuştum oraya giden herkes öyle diyor gerçekten...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Hemfikiriz

1|0
    0|0
  • Fazla kafana takma pikachu

0|0
    0|0
  • Antalya'da da Suriyeli filistinli doldu. Rus devleti anlaşmalı acentelerin anlaşmasını fesh etti. Teror olayları yüzünden turist sayısı geçen sene bu zamanlara gore %87 düştü. Sokaklar 4-5 çocuklu ülkesini terk etmiş insanlarla doldu. v. s v. s

0|0
    0|0
  • diyarbakır candır.

0|0
    0|0
  • Ben diyarbakırlı değilim ama genelleme yapman doğru değil evet çok kötü insanlar var fakat çok iyileri de var.

0|0
    0|0
    • İstisnalar var tabi. Ben de diyarbakırlıyım ama dusuncelerim bunlar

• Anladım ALLAH kolaylık versin inş. en kısa zaman güzel diyarbakır eski günlerine döner.

• Evet eskiden gerçekten cok güzeldi umarım eskiye döner.

• Doğu güneydoğu maalesef böyle ben istanbuldayım her türlü insan var anadoluda belli başlı insanlar oluyor her türlü tipten bulamazsın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...