Arkadaşlar öğrenciyim acil bir durum var?

Arkadaşlar benim 100 tl ye ihtiyacım var. Yurt aidatı için 100 lira eksik acil olmasa istemezdim gerçekten :( bana yardımcı olabilecek bır yardımsever var mı geri ödeyeceğim söz veriyorum sadece acil bir durum olmasa istemezdim bursu alınca vereceğim :(

Güncellemeler:
Bunun dilencilikle ne alakası var insan zor duruma düşemez mi

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• Telefonunla marketlerde araştırmalar yaparak o parayı kazanabilirsin. :( yine idare eder seni :)

0|0
    0|0
    • Market derken anlamadim ben merak ettim

• @Irresistibleee Marketlerde araştırmalar yapıyorsun, Mesela reyon fotoğraflarını çekip gönderiyorsun, Belli bir para veriyor sana.

En İyi Kız Görüşü

• Part time çalış

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Gerçekten durumun böyle olduğunu bilsem hiç sorun değil ama herkes yalancı olmuş nasıl güvenmemizi bekliyorsun. Ha belki senin gerçekten ihtiyacın var ama bunların yüzünden imaj zedelenmiş bir kere.

1|0
    0|0
    • Doğru diyorsunuz ama ben numaramı vereceğim bursu alınca ödeyeceğim:(

• Takip ettim sizi mesaj atamıyorum 1 xper :(

• bunu da gördük ya burda tamamdır :DD

2|1
    0|0
  • Bizde ogrenciyiz de sıkısınca buralarda dilenmiyoruz.

0|0
    0|0
  • haha :D Dilenci modası da yeni çıktı ://

0|0
    0|0
  • Ya cicim fırsat vermeyin şunlara böyle diyerek ya

0|0
    0|0
  • bizde ögrenciyiz gardas cuma gunu mendil açarsın :D

0|0
    0|0
  • olur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Buradaki insanlar sana nasıl inansınki. En basiti git bir tuhafiyeye part time çalış en az günlüğü 10 lira verirler 8 5 okulda olmuyosun sonuçta. Ayrıca madem burs alıyosun neden dikkatli harcamıyosunki?

0|0
    0|0
    • belki başka ihtycı var nerden blyrsun? babası vefat etmş olablr annesine ya da okuyan kardeşine gönderyo olablr. direk suçlayın

• @Maldini22 sen nerden biliyorsun keyfine istemediğini akrabaları hiç mi yok akrabaları dururken nerden bilelim bizi keklemeye çalışmadığını? Ben hem memurluk yapıyorum hem kardeşimi okutuyorum hem eve bakıyorum benimde babam yok ama gidipte bir kız olarak en yakın akrabalarımı geçiyorum elaleme el açmıyorum. Öteki ay ki bursumda verecem dediğine göre keyfi harcanmış fakirsende zenginsende ayağını yorganına göre uzatacaksın o 400 lirayı bir aya yayacaksın hatta arttırmaya çalışacaksın bu böyledir.

• işte dediğin gibi bunu bilemeyiz ;) ben de bilemedğmz için yorum yapmak suçlamak yersiz dyrum. belki senden de daha müşgül durumda.

• Veren olur mu burdan :/

0|1
    0|0
  • Ahahahahhahahha. Gel, KYK borcumu vereyim.

0|0
    0|0
  • Abimle tanisirsan olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...