Böyle bir büyü varmış doğrumu?

bir kız adet kanını bir erkeğe bir çekilde yedirir veye içirirse erkek ona bağlanıyomuş. Var cidden böyle bişe? Yapan veye duyan oldumu?

Güncellemeler:
😰😰

1|0
11|8

En İyi Erkek Görüşü

• Büyü ile neler neler yapıyorlar inanamazsın Allah kötü niyetli insanlardan uzak etsin.

0|0
    0|0
    • Amin de böyle bişe var mı acaba

• eig için teşekkürler.

• Aynen Allah ıslah etsin sağlam hocalra gidip kontrol ettirmek lazım muska büyü vs. Yapılmış mi diye eğer şüphelerin varsa

Kızlar Ne Diyor 11

• evet var. kırmızı buyulerden bırıdır. neler neler var arkadasım bır bılsen cok tıksınırsın. soyle soyleyeyım. kan, ınsan kanı ozellıkle necıs kan, seytana baglayıcı en buyuk seylerden bırıdır. her kısının bellı konularda paranormal egıtım almasının sart olduguna ınanıyorum.. şeytan, buyulerde ozellıkle necıs seyler talep eder cunku pıslıkle beslenır ve sever.. buyulerde kullanılan kan, hayvan kanı, hayvan olusu de seytanın ıstemıs oldugu bır adaktır aslında ve ınsanlar bunu yaparak dınden cıkmıs olurlar. Allahtan baska kımseye kurban verılmez cunku.. bebek kurban eden buyuculer vardır ve bebek de saf ve temız oldugu ıcın seytanın en sevdıgı kurban turudur.. buyu kafir yapar ayetle sabıttır.

0|0
    0|0
    • Yapaninda yaptiraninda cezasi ebedi cehennem azabidir. Allah ıslah etsin

• Size degil

• @perseid78 artık bılmemek mazeret kabul edılmıyor zaten bılmesenız bıle cınlerden yardım almanın sırke yol acacagını mantık yuruterek de bulabılırsınız

• Yedirildigini ilk defa duyuyorum... igrenc... ama kanla büyü yapildigini biliyorum... baglamak icin vs...

0|0
    0|0
  • Okumuştum evet bunu yapan ilerizekali insanlar var.

0|0
    0|0
  • Erkeklere acıdım asjs
    Öyle bir psikopatlığı yapan filan olur sormasaydın 😂

0|0
    0|0
    • Aynen vebal almayalım durduk yere :)

• oha mal mısın saçmalama

0|0
    0|0
    • La havle öyle bişe duydum dedim mk

• duydum ama yapan var mı bilmiyorum. birini bu şekilde bağlamak çok aşagılayıcı

0|0
    0|0
  • Midem kalktı.

0|0
    0|0
  • What da?

0|0
    0|0
  • Yapan birine şahit olmuştum

0|0
    0|0
  • Evet var

0|0
    0|0
  • saçma şeyler

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Bende bı kitap var içinde her şey yazıyor bir kızı kendine bağlama duası falan yolda yürüyen birini durup dururken geri çevirme falan bir sürü şey var içinde

0|0
    0|0
    • Ahaha yok anasının a m ı

• Yolda durup dururken birini geri çevirme olayı beyne hükümdur bunun imkânı olduğunu zannetmiyrm nefse hüküm verilebilir ama o dediğin biraz sacma

• @perseid78 kitapta yazıyo hiç denemedim bilemicem zaten herkes yapamıyo o kitapta yazanları bazı kuralları var

• Oyle buyu var ama sadece icirmesi bir ise yaramaz. Gerekli okumalari yapmasi gerekir.

0|0
    0|0
  • Arkadaşlarım arasında konuşurken duydum çok değişim ve tiksinc bir şey 😣

0|0
    0|0
  • ben henüz o kadar zeki değilim :)

0|0
    0|0
    • :) nasıl yani

• Sihir ve büyü yapmak, insanların arasını bozmak ve zarar vermek için muska yazmak zaten İslâm’a aykırıdır, haramdır, dinimizde en büyük günahlardan biridir. :-):-)

• İğrenç

0|0
    0|0
  • kardeşim büyü ile bişeyler yapılabilseydi herkesden şüphe ederdin. şahsen ben dinlerede buyu batıl inançlarada inanmıyorum. pislik insanların götunden uydurma çok sey var . eskiden insanlarda tanrıya insan kurban ediyordu böyle yani.

0|0
    0|0
    • Bilemedim şimdi

• Onun vebalinden korkan insan yapamiyrm dinsiz imansizlae yapr ki dinsiz imkânsız birileri senin hayatında olup senden birşeyler sahip olmalı ki büyü yapabilsem cnku tanımadığını insan sana ait biseyi alıp sana büyü yapsin ki

• @perseid78 düşün siyasetçilere bu yapılsa herhangi bir kadını o baskana bir şekilde aşık ettiler kör kütük. sonra ne kadar devlet sırrı su bu varsa almak çocuk oyuncagı olurdu .

• Yok ebesinin a m ı olur mu oyle sey

0|0
    0|0
Yükleniyor...