Spor salonlarında sosyalleşiyo musunuz?

dikkatimi çekti, genelde sosyalleşmek isteyenlere, sevgilisi olması isteyenlere spor salonlarına yazılmaları tavsiye ediliyor. gerçekten spora gidip nasıl ortam yaratılıyor, ya da mesela cidden spora gidip sevgili buldunuz mu? neden en çok spor salonları öneriliyor?

0|1
5|15

En İyi Erkek Görüşü

• Abazaların geneli orada, buradaki onu diyen kesimde abaza olunca anladın mı meseleyi

0|0
    0|0
    • peki abazan dolu olmayan spor salonu bulabilir miyim? semte göre mi değişir kriterler. ben sağlıklı kilo almak için spora yazılmayı düşünüyorum. kimseyle muhattap da olmak istemem ama yine de içerde rahatsız olacağım tiplerin olmadığı bir ortam olsun isterim

• o seçenekler varsa sorun olmaz zaten, sağ ol.

• Karma olanlara gitmeyin yol geçen hanı gibi zaten.

En İyi Kız Görüşü

• Hayır bebeğim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Cafeye giderdi eskiden kızlar , şimdi spor salonlarında kaslı erkek düşürmme peşinde

0|1
    0|0
  • Bilmem gitmedim hiç.

0|0
    0|0
  • spor salonuna bağlı yaklaşık 8 yıl düzenli olarak gittim ama sonra ayak bileği kırılınca ara vermek zorunda kaldım 1 aydır tekrar başladım.. Evet sosyalleşebildiğimiz salonlar oldu gerçekten sevgili bulduk mu sorusuna gelince sevgili bulduk ama gerçek miydi inan bilmiyorum :)

0|0
    0|0
  • Spor salonlarında sevgiliden çok sevişilcek kişi bulunur diye düşünüyorum

0|3
    0|0
  • Spor salonundaki 30 yaş üstü ablalardan uzak durun ya sevgilisinden ayrılmış ya da yeni sevgili arıyordur.

0|0
    0|0
  • Spor salonunda kızlar teklif ediyor

0|0
    0|0
  • umutsuzların yeni mekanı haha

0|0
    0|0
  • Ak orya gidenlet fazla egoist sevmiyork

0|0
    0|0
  • Sosyalleşebiliriz tabiki yeni ortam yeni insanlar var.
    Sevgili amaçlı gitmedim. Kendimi geliştirmek için gittim.

0|0
    0|0
  • Kısmen evet ben çekingen olduğum için çok kolay değil

0|0
    0|0
  • Sosyalleşmek amacı ile gelen bayanlar veya erkekler kendilerini belli ediyorlar. Yine yalnız ve somurtarak kendileri takılıyor.

0|0
    0|0
  • spor salonuna spor yapmak için gitmek lazım gerisi kendılıgınden gelir.

0|0
    0|0
  • Sporda çok konuşmam işime bakarım avrat için gitmiyorum

0|0
    0|0
  • yok ne gereği var

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bu aksam ablam sirf sosyallesmek icin spor salonuna başladı 😂 birde vucudunu sikilastitacakmis o da kâri😊

0|0
    0|0
  • Evet sosyallesiliyor

0|0
    0|0
  • alakasi yok bir kac arkads ediniyosun ama sapikta cok

0|0
    0|0
  • yok ya konuşup ortam yaparsan anca

0|0
    0|0
Yükleniyor...