Bir nedenden dolayı anne olamayacaksınız. Bunu gizler miydiniz?

Bir nedenden dolayı anne olamayacaksınız ve bunu sevgilinizden ya da ileride olacak sevgilinizden gizler miydiniz?

0|0
273

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 26

• Hayır gizlemem

0|1
    0|0
  • ilerisini düşündüğüm birine mutlaka söylerim

0|1
    0|0
  • Hayır gizlemem

0|1
    0|0
  • gizleyemezdim.. o kadar basit bisey degil

0|1
    0|0
  • Anne olmayı pek de istemiyorum zaten. Anne olamayacaksam da gizlemem. İlla çocuk istiyosak, yumurtalarım da oluşuyosa taşıyıcı annelik düşünürüz ya da yumurtalarım oluşmuyosa evlatlık alırız.

0|1
    0|0
  • İnan bu anneni mi daha çok seviyorsun babanı mı gibi bir soru oldu. Fakat ben yine de söylerdim. Ya da evleneceksek baştan sorunumu belli etmeyip ben çocuk istemiyorum derdim. Zaten o eğer kabul ederse kafasına çocuk meselesini takmıyordur. Etmezse de hem kısır olduğumu bilmez hem de uzlaşarak ayrılırdık.

0|1
    0|0
  • Gizleyemem çünkü bu tür konular hemen belli oluyor. 2 maksimum 3 sene sonra gizlemeye gerek kalmaz.

0|1
    0|0
    • Ya deliler gibi aşıksan? Terk edilme ihtimalin var...

• Deliler gibi aşık olsam bile bugünkü akıl ile yukarıdaki gibi yapardım çünkü gizli saklı nedense uzun süre gizli kalmıyor hele bu konu

• Haklısın.

• hayır gizlemezdim.. herkesin başına gelebilir aynı şekilde onunda çocuğu olmayabilir..

0|1
    0|0
    • Yani... Ama bunu söyledikten sonra terk edilme ihtimalin olacak. Bu ihtimali göze alabilir misiniz peki?

• kimseyi vazgeçemeyecek kadar sevmem..

• Büyük konuşmamak gerek bence... Hakikaten aşık olursun bir günü sonra gözün hiçbir şeyi görmez... Kaybetmemek için yalan bile söyleyebilirsin.

• Gizlemem

0|1
    0|0
  • Soylerdim galiba

0|1
    0|0
  • Hayir

0|1
    0|0
  • Hayir en basta söylerim

0|1
    0|0
    • Ya deliler gibi aşıksan. Kaybetmemek için yalan söylemez misin?

• Yoo ben her sorunumu hastaligimi anlatırım. Yalan söylersem ileride nefret eder ama bu sekilde normal bir sekilde ayrilacaksa ayrilir.

• Gerçekten çok güzel.

• bilmesi gerekir ben söylerim zaten seviyorsa çocuksuzda olabilir

0|1
    0|0
  • Söylemeye kıyamazdım.

0|1
    0|0
  • Hayır tabiki

0|1
    0|0
  • Hayır

0|1
    0|0
  • Eğer anne olamayacaksam sevgilim olmazdı. Kendimi manastıra kapatırdım sanırım. Ölümü beklerdim.

0|0
    0|0
    • İyi de, bunu nereden bileceksin?

• Bir kadın ergenlik dönemindeki bir hastalığından veya hormonlarla alakalı bir şüpheden dolayı bir kaç tetkik yapıp bunu öğrenebilir. Zor iş değil.

• Doğru. Ama ilerleyen vakitlerde çok sağlıklı olmana rağmen durum kötü yönde seyir alabilir.

• Hayir saklamam

0|1
    0|0
  • Hayır

0|1
    0|0
  • Hayır

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    6

Erkekler Ne Diyor 2