Sitedeki hem bayan hem erkekler neden rol yapar? Neden yazılanların%90'ı abartı yalan dolan sizce?

KS'de neden hep yalan dolan var. Gizli olupta yalanın dibine vuranlar var hala neden? Kendini çok tatlı zannedenler ama reelde kız erkek arkadaşı minimum olanlar, erkekler c*nsel organıyla alakalı 9-14 arası normal olduğunu bile bile neden yok küçük yok şöyle olsun gibi saçmalıklarla beklenti oluşturuyorlar kendilerinde veya başkalarında? Neden fotoğraf koyacak cesareti olmayan insan başkasına çok çirkinsin diyor bu sitede? Herkes birine laf sokma çabasında. Ne düşünüyorsunuz?

1|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Çok önemsenmemesi gerek, önemsenirse çekilir çile değil

0|1
    0|0
    • Ama önemseyen insanların olduğunu düşünüyorum onlar için haksız bir durum.

• Katılıyorum, lakin herkes öyle değil, samimi bir şekilde görüş yapanlar da mevcut. :)

0|1
    0|0
  • Haklısın

0|1
    0|0
  • çok haklısın kesinlikle bende çok rahatsız oluyorum bunlardan

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• takıldığın insanlar çoluk çocuk hacım ya boşver sokakta görsen yüzüne bakmıycağın kız burda miranda kerr gibi davranıyor.

0|1
    0|0
    • Yok kendim için demiyorum zaten. Çoğu absürd, ergen yalan dolan. Neden kendini yorumlarıyla tatmin eden insanlar mı var diyorum

• bak hacım o zaman sana şöyle söyleyim.. 4 yıldır bu sitedeyim.. gördüğüm şey ne biliyomusun aynı senin dediğin gibi yalan dolan hikayeler.. bu sitede ne kadar yalancı üç kağıtçı olursan o kadar giderin olur.. yok ben dürüst olayım dersen bu siteden bitane bile arkadaşın olmaz.. sitede çıtayı yükselten abaza erkekler olmasa sitede ortam kurulur ama ama abazalarla sivilceli ergen kızlar bir araya geldimi ne ortam oluyor ne dürüstlük.

• aynen

0|1
    0|0
  • insanlar yeterince üzülüyor dışarda zaten bırak da kafa bulsun millet burda. takma o kadar kafana bunu... sen niye taktın ki :D?

0|0
    0|0
    • Ben takmadım yahu 😂 Merak ediyorum burda yanlış beklentiler oluşuyor bu yorumları kaale alanlar var. Ayıp yani.

• Benim burada kaale aldığım bir yorum olmadı henüz😀 Genelde saçma ötesi olaylar veya sorular.

• kaale aldıklarını nerden çıkardn o zaman :D?

Yükleniyor...