Bir insan nefret etmediği birine neden nefret ediyormuş gibi davranır?

dün sordum.. benden neden nefret ediyosun bu kadar nefret edeceğin naptım dedim etmiyorum diyo.. ama davranışları o şekilde.. ya neden böyle davranır ki bir insan

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• "İnsanları anlamak zordur."Bunu daha önce bir yerlerde okumuştum. İlk başta laf olsun torba dolsun diye söylenmiş bir söz gibi gelmişti ancak zaman içerisinde ciddi bir durum için söylenmiş olabileceğini düşünmüştüm.

Şimdi iki olasılık var:Birincisi siz onu yanlış anlıyor ya da kendi kendinize var olmayan bir sorun türetiyor olabilirsiniz. Bu küçük bir olasılık olmakla beraber dikkate almanızda fayda var. İkincisi gerçekten size karşı rahatsızlık duyuyor ancak bunu ifade edemiyor olabilir. Nedeninin ne olduğununu da o söylemezse bilmemiz ne yazık ki mümkün değil."İnsanları anlamak zordur."

Tavsiye vermek gerekirse sizden nefret ediyorsa bırakın nefret etsin. Siz iyi bir insan olup, insana yakışan davranışlarda bulunmakla yükümlüsünüz ancak birilerinin sizi sevmesiyle yükümlü değilsiniz. Bunu buraya yazacak kadar kafanıza takmış olduğunuzu düşündüğüm için açıklamak istedim. Sanki sizden nefret ettiğini düşünmeniz sizi üzmüş gibi.

0|0
    0|0
    • bu kadar yakın olduğum birinin bana böyle davranması zoruma gidiyo

• Anlıyorum.

• ya yemin ederim şu yaptığını başka biri yapsa ve bende onunla dertleşsem vereceği cevap ya anladım ya da anlıyorum olur.. yoksa sen misin o :D

En İyi Kız Görüşü

• seni cezalandırmak istiyor büyük ihtimalle. bilmediğin bir şekilde kalbini kırmış olabilirsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• büyük aşklar nefretle başlar nokta.

0|0
    0|0
    • arkadaşız

• hoşlanma değil.. çok yakın arkadaştık benden bişey saklamazdı ya ne biliyim değil nefret etmek kavga ettiğimizde küsmezdik bile.. bir anda böyle davranmasının nedenini anlayamıyorum

• ben sana tecrübelerime dayanarak anlattım bazı şeyleri artık gerisi senlik ne anlarsın bilemem

• Karsisindakine deger vermiyomus gibi gorunup elde etmek icin

0|0
    0|0
    • arkadaşım zaten..

• sevgilisi var çocuğun ya

• Sevgilisi var diye sana ilgi duyamazmi sendende hoslaniyo belki sevgilisiyle arasi kotu belki

Kızlar Ne Diyor 1

• Gözdağı vermek için

0|0
    0|0
Yükleniyor...