Uçaklarda durmadan ağlayan bebekler konusunu ne yapacağız?

İşim gereği çok fazla seyahat ediyorum yurtiçine ve yurtdışına. Türkiye'de bebeklerin ağlama oranı %100 neredeyse. İlallah ettim. Yurtdışı öyle mi fakat? Ne uzak doğu uçuşları, Avrupa uçuşları gördüm. Çıt çıkmıyordu ecnebi bebelerden.

Neden ağlıyor lan bizim bebeler? Bebekli anneler uçağın arkasına alınsın, ayrı bir kabin yapılsın onlar için.

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• ah ah baba olsan varya su soruyu sormazdın bıle ama neyse...
    madem ucuyorsun boool bol, havadakı basıncın kulaklara nasıl etkı yaptıgınıda bılıyorsundur. o mınımınıcık bebelerde bunun saskınlıgıyla korkuyorlar. normal hali bebelere kulakların acılması ıcın mama ya da meme verılmesı ama o esnada hıcbırını kabul etmedıklerı ıcın, susamıyorlar. helekı ılk ucusunu yapıyorsa o ebeveyn onların panık hallerı baska bır durum zaten ama genellıkle ucagın ınmesınede ramak kala uyurlar. bızde arabayla ve/ya otobusle seyahat yaygın oldugu ıcın alısık olmadıkları ıcındır dıye dusunuyorum bahsettıgın ecnebı bebelere kıyasla... dolayısıyla benden sana nacızane anne tavsıyesı... kınama basına gelebılecek dusuncesıyle yardımcı olmaya ve/ya bu konuyla alakalı bılgılenmeye calıs...

0|0
    0|0
    • Otobüste de ağlıyorlar. Ağlamak Anadolu'nun genlerine işlemiş sanki. Ben hayatımda Türkiye'deki kadar ağlayan bebekler görmedim. :/

• eig ıcın tesekkurler :)

En İyi Erkek Görüşü

• Şimdi ilk önce hostesden kafana koyman için bir yastık isteyeceksin

Eğer bebek yan koltukda falansa kadın Wc ye gitmek için yerinden kalkarken büyük ihtimal bakabilirmisiniz diyecek sana tabi ne demek diyeceksin

Ve o yastığı 90 derecelik açıyla bebeğin kafasına basıp boğacaksın ve uçuş bitene kadar bebek sesi olmadan yolculuğunu yapacaksın tabi inince bilemem 😅

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Emrin olur başka bişey isterr misiniz😂

0|0
    0|0
  • Anneleri döveceyiZ

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Gercekten nedenini bilmiyomusun?

0|0
    0|0
  • Business class a bebekleri almıyorlar bildiğim kadarıyla

0|0
    0|0
    • Alıyorlar. Geçen ay Bangkok'a gittim business'ta. Ön koltukta Avrupalı bir aile vardı. Çıt çıkmadı 10 saat boyunca bebeden.

• Otobüste de uçakta da aynı durum. En iyisi tak kulakliği yapistir ordan müzik

0|0
    0|0
Yükleniyor...