Hiç mi hatırlamıyordur?

Dostum dediğim bir insandı çekti gitti haber bile vermedi ne mesajlarima cevap verdi nede bana ulaşmaya çalıştı en sonunda arkadasliktan çıkardı daha da ulaşamadım zaten sizce hiç mi aklına gelmiyordur benim bazen rüyalarıma giriyor çünkü

0|2
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Dostumun diyenler terketti gitti o sahte sevgiler böylece bitti Diye şarkı yazmış adam boşuna yazmamış demekki.
    #Gûnaydın 😊

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Gelse de takmaz ki.

1|0
    0|0
  • hiç unutmuşturrr

1|0
    0|0
  • aynısı bendede var ne vefasız insanlar

1|0
    0|0
    • Bizi kaybettiklerine yansinlar asla aramizin açılmasına sebep alacak olaylara mahal vermedim ben ama arkadaş maşallah dünden niyetliymiş demek ki

• iyi niyetli değil çok yüzlü insanlar

• Seni kaybetmeyi başaranı kazanmak için uğraşma çünkü değmez

1|0
    0|0
    • Yoo uğraşmadım zaten uğraşmam da ama sadece merak ettim siyaset gibi b*ktan bir konu yüzünden bitmişse ilişkimiz bence hiçbir seye değmez

• Ne olursa olsun siyaset yüzünden arkadaşlık dostluk bitiyorsa yanlış tanımışız insanları demek ki

Kızlar Ne Diyor 3

• Böyleiinsanların yüzüne bile bakmamakl lazım aynısı bans da oldu malesef

1|0
    0|0
  • bana da oldu çok garip sen aşağıda yazmışsın siyaset yüzünden diye sen en azından nedenini biliyon ben onu da bilmiyorum ki niye oldu öyle. aman canım. kaç yıl geçti. bir an için aklıma geldi senin sorunu görünce

1|0
    0|0
    • Çok tuhaf dimi onunla kurduğun hayalleri artık başkaları ile kuruyorsun başkaları ile yaşıyorsun biz çok yakındık ama siyase yuzunden bitebilecek bir dostluk yani dostluk değilmiş demek ki 👎

• Aklına gelir ara sıra

1|0
    0|0
Yükleniyor...